Bedava İnternet Paketi

Selfy’nin Tambu 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom’dan internet kazandıran Tambu kampanyası ile müşterilerine 30 gün boyunca geçerli ek 1 GB cepten internet hediye ediyor. Son zamanlarda müşterilerinin birden çok hediye internet almasına olanak sağlayan Avea, yeni kampanyalarla abone sayısını çoğaltma yolunda bir hayli hızlı ilerliyor. Gençler için oluşturduğu Selfy hizmeti ile 25 yaş ve altı müşterileri için bir çok tarife ve kampanya ile hizmet veriyor. Fiyat uygunluğu, ucuz tarife ve ek paketler sunması nedeni ile geçen yıla oranla daha fazla kullanıcıya ulaştı. GB Kazandıran Tambu Kampanyasından bütün Türk Telekom Selfy aboneleri yararlanabiliyor.

Selfy’li olmayan 25 yaş üstü müşterilerinde yararlanabileceği bir çok kampanya bulunuyor. Bu kampanyalara Türk Telekom Bedava internet kategorisinden erişebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Tambu Uygulaması Hediye 1 GB internet Kampanyası

Tambu Uygulaması ile Türk Telekom müşterileri 1 aylık 1 gb internet kazanıyor. Kampanyaya resmi Selfy sayfasından da ulaşabilirsiniz. Resmi sayfada yazan bilgiler şu şekilde;

Kampanya kapsamında sunulan hediye internet 30 gün boyunca geçerlidir ve dönem sonunda yenilenmeyecektir. Kampanyadan her bir hat yalnızca bir kere yararlanacaktır. Kampanya dahilinde hediye edilen internet hakkının sona ermesinin ardından eğer abonenin hattına tanımlı başka bir internet paketi yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Tambu Klavye Kampanyası

Kampanyadan faturalı ve faturasız bireysel ses hattı kullanıcısı olan Türk Telekom aboneleri yararlanabilir.  Kampanyaya son katılım 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir. Tambu Uygulamasını Google Play mağaza veya App Store’dan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kampanya ile verilen hediye haklar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamıyor. Sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır ve 30 gün sonunda bir sonraki döneme devir etmez.

Videolu Anlatım

Aşağıdaki videolu anlatımda yer alan adımları yaparak sizlerde hediyenizi kolayca alabilirsiniz.

 

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası ile Tambu uygulamasını yükleyen Selfy’liler 30 gün boyunca geçerli ek 1 GB cepten internet paketi kazanıyor.
  • Tambu Uygulamasını Uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz.
  • Tambu yükledikten sonra verilecek olan hediye kodunu şu şekilde mesaj gönderin; TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545‘e ücretsiz sms gönderin.
  • Gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • İptal etmek isterseyenler IPTAL TAMBU1GB yazıp 4545’e sms gönderebilir. Kampanya kaydını iptal edenler mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilir.

Farklı Operatörleri kullanıyorsanız onlarında kampanyasından yararlanabilirsiniz.
Turkcell hediyeleri için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edip kampanyaları kontrol edebilirsiniz.
Vodafone’a ait fırsatlar içinse Vodafone Bedava internet kategorisine giriş yapıp kampanyaları görebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap