Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 1 Aylık 10 GB internet Kampanyası

02.01.2019
Türk Telekom 1 Aylık 10 GB internet Kampanyası

Türk Telekom Cepten Faturalı ek internet paketleri arasında yer alan bu internet paketi ile ay içinde korkunuz olmadan internet kullanın. 4.5G Ek internet paketi kategorisinde yer alan bu internet paketi 4.5G sim kart kullanan aboneler içindir. Kampanyadan faydalanmak için bu özelliğe sahip bir hat kullanıyor olmanız gerekir. Faturasız aboneler bu kampanyadan faydalanamaz fakat diğer indirimli kampanyalara bu sayfadaki kategorileri kullanarak ulaşabilirsiniz.

2019 yılında kullanabileceğiniz haftalık ve aylık hediyeler için Türk Telekom Bedava internet paketi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aylık 10GB İnternet Paketi

4.5G Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 39 TL’ye Türk Telekom’da. Paketi satın alanlar yurt içinde kullanabilecekleri aylık 10 GB internet hakkına sahip olurlar. Kullanılmayan haklar paketin bitim gününde otomatik olarak silinir. Bu ek pakette durma ya da devretme özelliği bulunmamaktadır.

Paketi Kimler Satın Alabilir ?

Bireysel faturalı tarifelerden herhangi birinde olan, 4.5G’ye uyumlu cihazı ve sim kartı kullanan tüm aboneler pakete kaydolabilir.

Paket Nasıl Satın Alınır ?


Paketi Satınalmak için AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderin.

Gelecek Onay mesajının ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu paket 1 fatura döneminde sadece 1 defa satın alınabilir.

Ek paket iptali için IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp 5555‘e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Bu paketi iptal etmediğiniz taktirde her fatura dönemi ücreti karşılığında yenilenecektir.

Paketi satın aldığınızda ücreti çıkacak olan faturanıza yansıyacaktır.

Türk Telekom – Bedavainternetpaketi.com

Türk Telekom Ücretsiz internet Nasıl Alırım ?

Türk Telekom abonesiyseniz ve ücretsiz internet almak istiyorsanız sürekli güncel kampanyaları takip etmeniz gerekir. Operatör sayfasında bu kampanyalara ulaşmak oldukça zor. Size uygun en yeni kampanyaları bu sitede Türk Telekom Bedava internet kategorisinde görebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap