Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 10 GB İnternet Paketi Fırsat Webde!

20.02.2019
Türk Telekom 10 GB İnternet Paketi Fırsat Webde!

Türk Telekom, müşteri ayrıcalığını doyasıya yaşattığı Prime müşterilerine “Fırsat Web’de Prime 10 GB Tarifesi” ile en uygun internet keyfini vadetmeye devam ediyor. Prime müşteri ağını 2019 yılında %20 artırmayı hedefleri arasında açıklayan Türk Telekom, Bedeva İnternet Paketleri ile bu amacına daha kolay ulaşmak için elinden geleni yapıyor. Fırsat Web’de tarifesi bu kampanyalar arasında Prime’ ı en cazip kılan kampanyalardan bir tanesi.

Tarifeye bu ismin verilmesi elbette tesadüfen değil. Bu tarifenin sudan ucuz imkanlarından faydalanmak için başvuru kanalları sadece web sitesi veya online işlemler uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor. Üstelik numarasını Türk Telekom’ a taşıyan müşterilere ilk ayın faturası hediye. Yani 10 GB bedava internet ilk ay telefonunuzda, paranız ise cebinizde kalıyor.

Fırsat Web’de Prime 10GB İnternet Tarifesi Tüm Detaylar

  • Tarifenin 12 aylık taahhütlü fiyatı aylık 45 TL’ dir. Taahhütsüz aylık ücret 65 TL’ dir.
  • Aylık Ücretsiz İnternet 10 GB olup kullanılmayan ayın internet hakları sonraki aya devretmez.
  • Aylık 1000 DK ve 1000 SMS her yöne tarifeye geçmeniz ile her ay yüklenecektir.
  • Tarifede yer alan haklar sona erdiğinde internet 500 MB 15 TL üzerinden, Konuşma 56,70 Kr/Dk üzerinden, SMS ise 40,75 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir. Bu aşım ücretleri yurt içinde geçerlidir.
  • Tarifeye hat taşıma ve hat aktivasyonu gerçekleştiren müşteriler geçiş yapabilirler.
  • Fırsat Web’de Tarifesi kapsamında kalan dakikalarınız için SES, kalan SMS’ leriniz için SMS ve internetiniz için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Gelen bilgilendirme mesajı son 2 saatlik kullanım hariç olarak hesaplanmaktadır.
  • Taahhütlü ücret ( 45 TL) 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerden herhangi birinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
  • Tarife yurt içinde geçerlidir.

Fırsat Web’de 10 GB Bedava İnternet Başvuru Nasıl Yapılır?

Tarifeye başvurmak için online başvuru kanalları kullanılmalıdır. Fırsat Web’de Prime 10 GB için www.turktelekomprime.com ya da www.turktelekom.com.tr‘den veya Online İşlemler uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Nasıl TÜRK TELEKOM Prime’lı Olurum?

PRIME AYRICALIK yazarak 5555 ‘ e göndererek Türk Telekom Prime dünyasına merhaba diyebilirsiniz. Veya Türk Telekom Prime sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri dönüş sağlayacak ve Prime’li olacaksınız. Prime Müşterisi olmanın tüm ayrıcalıklarını sitesinden inceleyebilir özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız bu imkanları kullanabilirsiniz.

Prime Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 4 375 üzerinden merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap