Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 3 Ay Ek 30 GB Bedava internet Hediyesi

Türk Telekom Mutlu tarifeler kategorisinde yer alan Prime Eksper 15GB Tarifesine gelen abonelere 3 ay ücretsiz ek 30 gb internet hediye edilecek. Prime Eksper 15GB tarifesi ayda 55 TL’ye ilk üç aya özel ek 30GB cepten internet, 15GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor. Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yöntemiyle Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla geçiş yapılabilir.

Tarife dahilinde satın aldığınız dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.

Türk Telekom 3 Ay Bedava 30 GB internet

Kampanyanın geçerli olduğu süre içinde yeni hat alarak, numara taşıma ve Türk Telekom şirketi tarafından sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı Prime Eksper 10GB, Prime Eksper 15GB, Prime Eksper 20GB, Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 10GB, Prime Ekstra 15GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB tarifelerine gelen ve 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olan aboneler kampanyadan yararlanabilir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya ile 3 fatura dönemi geçerli ücretsiz ek 30GB cepten internet hediye edilecektir.

Prime Eksper 15GB Tarifesi

Prime Eksper 15GB tarifesine geçiş yapmak için PRIMEEKSPER 15GB yazıp 5555‘e sms gönderebilir, Türk Telekom mağazalarına giderek veya 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayarak pakete geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom 3 Ay Ek 30 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • İlk 3 ay hediye 30GB internet kampanyasına katılıp hediyenizi almak için belirtilen koşulları sağlayan bireysel abonelerin tarifeye geçtikleri 90 gün içerisinde PRIME SINIRSIZ yazıp 5555‘e SMS göndermeleri, SIM kart ve cihazlarının 4.5G uyumlu olması gerekir.
 • İlgili kampanya aboneliğiniz başladığında bununla ilgili sms hattınıza iletilir, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilir.
 • Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilir.

55 tl olarak belirtilen fiyatı Türk Telekom’a yeni gelen yada faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kampanyalı kullanacak aboneler için geçerlidir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Suskun dedi ki:

  Ben türk telekoma yeni geçtim acaba hediyeleri neler var ???

  1. Admin dedi ki:

   Sayfanın altında bulunan Türk Telekom Bedava internet kategorisinden güncel kampanyaları görebilirsiniz.

 2. Ahmet dedi ki:

  Bana her hafta 1gb WhatsApp çıkıyor

 3. Burak korkmazlı dedi ki:

  Faturaliya gectim 15 gb ekspere ilk 3 ay 30 gb hediye vercez dediler gelmedi vermediler neden..?? Bilgiisi olan..

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Müşteri Hizmetlerine sorun Burak bey

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap