Bedava İnternet Paketi

Turk Telekom 4.5G 30 GB Hediyesi 2019

4.5 G geçiş kampanyaları büyük oranda etkisini gösterdi ve yapılan teşvikler, hediye internetler sayesinde bir çok mobil kullanıcı 4.5G uyumlu sim kartlara geçiş sağlayarak süreci hemen hemen tamamladı. Daha önceki 4.5G geçiş kampanyalarının çoğunu tanıttık. Şimdi tanıtacağımız kampanya hala 4.5G’ye geçmeyen kullanıcılar için tam bir fırsat.

Üstelik bu sefer önceki geçiş kampanyalarında olduğu gibi herhangi bir şart aranmamakta. Eğer hala cihaz uyumluluğu probleminde dolayı 4.5 G’ye geçmemişseniz Türk Telekom 4.5G Kampanyası tam sizlik bir fırsat. Hemen Türk Telekom bayiilerine giderek 4.5G sim kartınızı ücretsiz alabilir ve 30 GB internet hediyenizi doyasıya harcamaya başlayabilirsiniz!

Kampanyaya katılmak için:

4.5G Kampanyası Detayları

 • Kampanya kapsamında hediye edilecek olan internet 30 GB olup 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Tek seferlik tanımlanacak olan hediye internet kendini yenilemez ve otomatik olarak silinecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 16.072019 tarihinden önce Türk Telekom müşterisi olmanız yeterlidir, ve bu tarihten sonra yapılacak olan 4.5G geçişlerinde kampanya geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya sadece bir kere katılma hakkı kazanabilirsiniz. 4.5G 2 kat kampanyasına dahil olan müşteriler için geçerli değildir.
 • Hediye internet sadece yurt içi kullanımlarına açık olarak tanımlanacaktır.
 • Kalan internetinizin kullanım haklarını öğrenmek için INTERNET yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kontrolü SEÇ Tarifeleri, BİMcell, POCELL, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifelerinde olan faturalı müşteriler bu kampanyaya katılamazlar.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Hüseyin dedi ki:

  30 GB HEDİYE

 2. Fadime dedi ki:

  Vallahi çok güzel

 3. Fadime dedi ki:

  Vallahi çok güzel 50GB olacakmı ?

 4. Fadime aktaş dedi ki:

  50GB olacakmı

 5. Ayşegül dedi ki:

  Gerçekten olucak mı

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap