Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 500 Dakika – 1 GB Bedava internet

13.10.2018
Türk Telekom 500 Dakika – 1 GB Bedava internet

Türk Telekom Dev Fırsat Kampanyası ile evde internet sahibi olanlar, mobil hatlarında da 3 ay boyunca 500 dakika ve 1 gb internet olan tarifeyi bedava kullanabiliyor. Evde internet ya da ev telefonu abonelerine mobilde Dev Fırsat kampanyası.  Evde internet ya da ev telefonu müşterilerine özel , mobilde heryöne 500 dakika, cepten 1 GB internetli Dev Fırsat tarifesi ilk 3 ay ücretsiz olarak sunulmakta. Türk Telekom uzun süredir ev interneti bağlatanlara kampanyalar düzenlemekte. Bu kampanya ile hem ev interneti hemde ev telefonu kullananlar 3 ay ücretsiz tarife kullanabilecekler.

  • Mevcut Türk Telekom müşterileri diğer kampanyaları kullanarak 10 gb’a kadar hediye almak için Türk Telekom Bedava internet galerisine bakıp, hediye fırsatlara katılabilirler.

Türk Telekom Dev Fırsat Kampanyası

Şimdi yeni hat alaray veya numarasını taşıyarak mobil DEV FIRSAT tarifesine gelen evde internet ya da ev telefonu müşterileri 3 fatura dönemi boyunca mobil tarifelerinin aylık ücretlerini ödemiyorlar. Faturalı müşterilerin faydalanabileceği bu kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilirler.

Aboneler kampanyaya katılıp her yöne 500 Dakika ve 1GB cepten internet’ten ilk 3 ay ücretsiz faydalanıp sonrasında taahhüt bitimine kadar aylık sadece 22 TL’den yararlanıyor. Abonelerin kampanyadan yararlanmış olduğu aktif bireysel TTNET aboneliklerinin iptal edilmesi durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması halinde ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.

Dev Fırsat Tarifesi

Yeni hat alarak ve numara taşıma yoluyla Fırsat500 1GB Tarifesine gelen aboneler için kampanyalı fiyatı 22 TL’dir. Kampanya 12 ay taahhütlü olduğu taktirde bu indirimden faydalanılabilir. Ayrıca Türk Telekom Evde internet veya ev telefonu kullananlar ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 9 ay 22 TL karşılığında bu tarifeyi kullanabilirler.

Türk Telekom 500 Dakika – 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile bir mobil hattı faydalanabilecek.
  • Kampanyaya kayıt olmak için abonelerin, tarifeye taahhüt verdikten sonra ” DEVFIRSAT ” yazarak bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numara larını yazıp 5555‘e SMS ile iletmeleri gerekir.
  • Kampanya süresi içinde farklı bir faturalı mobil pakete geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir, indiriminden doğan bir cayma bedeli Türk Telekom faturalı müşterisi olmaya devam ettiğiniz için yansımaz.
  • Paket hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerine 444 1 444 numarasından ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap