Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava internet Kampanyası

24.03.2018

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Türk Telekom Faturasız bedava internet fırsatları arasında yerini aldı. Türk Telekom 2018 güncel hediye internet paketleri ile sizlerde ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, ArayanıBil Plus Bedava 1 GB İnternet hediyesi ile müşterilerin hizmetine sunuldu. Uzun süreden beri abonelerine hizmet vermekte olan Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom, abonelerinin memnuniyeti için her yolu denemekte. Türk Telekom resmi web sitesinde Kampanyalar > Faturasız Kampanya > ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası kategorisinde ulaşacağınız bu fırsat ile alakalı genel bilgileri burada öğrenebilirsiniz. Türk Telekom (Avea) aboneleri için sayfamızda bir çok kampanya bilgisi ve indirimli paket ve fırsatlar hakkında bilgiler paylaşıldı. Bu bilgiler arasında en çok ilgi gören ise 15 GB‘a kadar hediye veren Türk Telekom Bedava internet fırsatları oldu. Sürekli güncel tutulan bu hediyeler sayesinde aboneler bedava internet, dakika ve sms gibi içeriklerden ücretsiz bir şekilde faydalanmakta.

ArayanıBil Plus Nedir ?

ArayanıBil Plus, servisi ile telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz açık olduğunda aranmak istemediğiniz zaman sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını öğrenmek çok basit, telefonunuza gelecek bir kısa mesajla bütün bu bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ek olarak ulaşılamaz olduğunuz zamanlarda sizi arayan hat sahiplerinin ad ve soyad bilgilerine de isterseniz ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ŞimdiAra servisi sayesinde aradığınız numara kapalı ise, aradığınız kişi telefonunu açtığı zaman telefonunuza , şimdi kendisine ulaşabilirsiniz mesajı da bilgilendirme olarak gelecektir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediye ediliyor !

ArayanıBil Plus servisine abone olan müşteriler hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanma fırsatına sahip oluyor. ARayanıBil Plus servisine aylık ve 6 aylık abone olarak hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Arayanı Bil servisi ücretli bir servistir. Bu servise üye olarak hem sizi kim aramış öğrenebilir, hemde 1 gb bedava internete ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 1. ArayanıBil Plus servisinin aylık fiyatı vergiler dahil 2,99 TL’dir.
 2. ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık fiyatı vergiler dahil 14,99 TL’dir.
 3. Servis üyeliğinizi, iptal edilmediğiz sürece otomatik olarak tekrarlanır. Aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi ise 6 ayda bir otomatik yenilenmektedir.
 4. Arayanıbil Plus servisi otomatik yenileme yapılmadan önce abonelere tekrar yenileneceğine dair SMS ile bilgi verilir.
 5. Kullanım süresi devam ederken üyelik iptal edilirse ücret iadesi yapılmamaktadır.

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Kampanya süresi 30.04.2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan ArayanıBil Plus servisine 1 aylık ya da 6 aylık süreyle abonelik yapan faturalı veya faturasız tüm Türk Telekom mobil müşterileri faydalanabilir.
 • Servise aylık abonelik yapılırsa haftalık 1GB data paketi, servise 6 aylık abonelik yapıldığında ise aylık 1GB data paketi hediye edilir.
 • Servis aktivasyonundan sonra, 1 GB hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanır ve tanımlanma bilgisi SMS ile müşterilere verilir.
 • Aylık abonelik yapıp haftalık 1GB hediye kazanmak için; PLUS yazıp 7065’e gönderin.
 • 6 aylık abonelik için aylık 1GB hediye kazanmak isteyenler; PLUS yazıp 7066’ya göndermelidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap