Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

01.04.2019
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Süresi geçen kampanyalar, paketler ve tarifelerin kullanıcıların kafasını karıştırması üzerine en güncel Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları derlemesi yaparak paylaşmaya karar verdik. Bu yazımızda 2019 güncel Türk Telekom Hediye İnternet Paketi içeren tüm paket, tarife ve kampanyaları sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Türk Telekom, hem mobil hemde fiber internet alt yapısının yaygın ağı ile en fazla internet müşterisi olan servis sağlayıcıları/operatörler arasında zirveyi koruyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti üst seviyede tutmayı uzun süredir başarıyor. Türk Telekom ücretsiz internet paketleri çoğu abonesi tarafından bilinmemekte veya gözden kaçmakta olduğu için sırası ile geçerli olan 2019 internet kampanyaları şu şekilde:

Hediye Sosyal Medya Kampanyası 2 GB İnternet

Türk Telekom’un kadın müşterilerine sunduğu en cazip hediye paketlerinden birisi olan 2 GB ücretsiz internet Sosyal Medya kampanyası bir çok paket ve tarifede bulunan müşterilerin yararlanabildiği popüler kampanyalardan.

 • Kampanyadan yararlanmak için tek seferde 30 TL ve üstü yükleme yapmanız ve BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunmanız gerekiyor.
 • Kampanyadan faydalanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555‘e göndermelisiniz. Başvuru SMS’i ücretsizdir.
 • 1 Ay içerisinde bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilirsiniz.
 • Hattınıza yüklenen ücretsiz 2 GB internetin 1 GB’ı Whatsapp’ta diğer 1 GB ise Facebook ve Twitter’da geçerlidir!

4.5G X2 Hediye İnternet Kampanyası

Yapmanız gereken Türk Telekom bayiilerine gidip 4.5G uyumlu sim kart alımı yapmanız. Öncesinde 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz gerekiyor. Faturalı Türk Telekom müşterileri 4.5G teknolojisine ücretsiz geçmekle kalmıyor üstüne mevcut tarifesindeki internetin 2 katını 3 ay boyunca hediye alıyor.

Kampanyadan 15.04.2017 evvelinden itibaren Türk Telekom Mobil müşterisi olan tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet

Bu kampanya sayesinde hem arayanı kaçırmıyor hemde aylık 1 GB Türk Telekom Ücretsiz İnternet kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya iki türlü katılım sağlayabilirsiniz. 1 Aylık ve 6 Aylık süreçlerde başvurabileceğiniz kampanyanın hediye ve ücretlendirme detayları şu şekilde:

 • ArayanıBil Plus servisine 1 aylık abonelik sağlamanız durumunda Haftalık 1 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz.
 • 1 aylık abonelik sağlamak için PLUS yazıp 7065‘e gönderin.
 • 6 Aylık ArayanıBil Plus aboneliği karşılığında aylık 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
 • 6 aylık kampanya aboneliği için PLUS yazıp 7066‘ya gönderin.
 • Ücretler ise 1 aylık kampanya ücreti vergiler dahil: 3,49 TL iken, 6 Aylık kampanya ücreti toplamda vergiler dahil 17, 49 TL.
 • Aylık ve 6 Aylık abonelikler iptal edilmediği sürece dönem sonunda kendiliğinden yenilenir. Bitiş süresi yaklaştığında bu konuda bilgilendirme SMS’i alırsınız.
 • İptal etmek için: IPTAL yazıp 7070 ‘e gönderebilir veya Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması kullanıcılarının faydalanabildiği bu sürpriz hediye kampanyasında birbirinden güzel hediyelerin yanında tek seferde 10 GB’a kadar hediye sınırsız internet kazanabilirsiniz.

 • Online İşlemler Uygulaması sayesinde mobil ücretsiz internet, sınırsız konuşma paketi, Muud Premium üyelik ve daha bir çok sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Online İşlemler Uygulamasında girerek Sil Süpür oyununu oynamanız gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta çarşamba ve cuma günleri yenilenir. Uygulama üzerinde yer alan Sil Süpür oyununun detaylar kısmından hem hediyeler hakkında hemde kampanya hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom, internetiniz bittiği an sevdiklerinizi yanınızda görebileceğiniz cazip kampanyası sayesinde interneti biten dostlarınıa ve sevdiklerinize internet göndermenizi sağlıyor. Ayrıca interneti biten abone bir dostuna internet hediyesi talebinde bulunabilir.

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433‘e göndermeniz yeterlidir.

Ücretlendirme tablosu şu şekilde:

Konumuzu güncellemeye ve en güncel kampanyaları paylaşmaya devam edeceğiz!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ali Uçak dedi ki:

  Hediye internet

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap