Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Bol Kepçe 6GB Tarifesi

Türk Telekom’un beğenilen tarifelerinden Bol Kepçe 6GB İnternet tarifesini hep beraber inceliyoruz bu sefer. Tarifenizi seçerken önceliğiniz ihtiyaçlarınız olmalı. Bu sebeple bir tarifeyi incelerken GB, DK veya SMS faydalarından herhangi birinin çok fazla olması sizi yanıltmasın. Kendi iletişim giderlerinizi ortalama olarak belirlediğinizde en uygun tarife nasıl seçilir bulabilirsiniz!

Bol Kepçe 6GB tarifesi 6 GB internet ile öne çıkıyor. Fakat sizin için bu internet hakkı gereğinden fazla olabilir. Bunun yerine konuşma ve dakika ihtiyaçlarınızı da hesaplayarak size en uygun olan internet paketini bulmanız gerekiyor. Bol kepçe 6GB tarifesi 600 dakika her yöne konuşma ve her yöne sınırsız SMS veriyor. Aynı zamanda sabit hat ve şebeke içi konuşma hakkınız ise sınırsız. İşte fiyatlandırma tablosu ve diğer detaylar:

Bol Kepçe 6GB Tarifesi

  • Bol 6GB” yazıp 5555‘e göndererek veya Türk Telekom iletişim mağazalarına uğrayarak veya 500 müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek Bol Kepçe 6 GB tarifesine geçebilirsiniz.
  • 20 Kasım 2016 itibariyle tarifeye 25 Ekim 2016 öncesinde faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt yapan müşteriler için aylık ücretsiz ve taahhütsüz fiyat 69,73 TL olarak güncellenecektir.
  • Taahhüdü devam eden müşteriler içinse ücret artışı söz konusu olmayıp taahhütleri sona erdikten sonra güncel ücretlerle ücretlendirileceklerdir.
  • Bol Kepçe 6 GB tarifesinde bulunan müşteriler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunmalıdırlar.
  • Söz konusu taahhüt tarifeye kayıt olduktan itibaren 60 gün içerisinde müşteri hizmetleri veya SMS aracılığı ile yapılmalıdır.
  • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Bol Kepçe 6 GB tarifesine geçmek için vakit kaybetmememiz gerekiyor çünkü fiyatlar 2019’un ikinci yarısında yeniden güncellenecektir


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap