Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 internet Fatura indirimi

29.10.2018
Türk Telekom Enflasyonla Mücadele %10 internet Fatura indirimi

Türk Telekom Enflasyonla Topyekün Mücadele İlk 3 Ay %10 İndirim Kampanyası ile ilk 3 ay kullandığınız internetten %10 indirimli faydalanırsınız. Türkiye’nin Fiber Gücü’nden enflasyonla mücadeleye fiber destek. Jet hızında limitsiz fiber internet ilk 3 ay %10 indirimli sizleri bekliyor. Evine, iş yerine internet bağlatmayı düşünenler için güzel bir kampanya. İlk 3 Ay %10 İndirim Kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.​ Kampanyadan bireysel yeni aboneler 24 ay taahhüt vererek faydalanabilirler.

 1. Mobil cepten internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlara katılabilirsiniz.

Enflasyonla Topyekün Mücadele İlk 3 Ay %10 İndirim Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanarak Türk Telekom internet bağlatanlar Limitsiz fiber internet ilk 3 ay %10 indirimli kullanabilecekler. Kampanya dahilinde sahip olacağınız internet paketlerinde Zengin içerikli ve her yaş grubuna uygun eğitim paketleri ücretsiz sizi bekliyor. Ayrıca kurulum için ek ücret ödemezsiniz. Bütün bunlara ek olarak diğer internet servis sağlayıcılardan gelenlere 150 TL Hoş Geldin İndirimi ekstra verilir.

Kampanyadan Faydalanacak Bazı internet Paketleri

 1. FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ S
 2. FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ M
 3. FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ L
 4. FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ XL
 5. FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ XXL

Paketlerini seçerek sizlerde fiber internet deneyimini indirimli yaşayın.

Paket Özellikleri

 • ilk 3 ay %10 indirim,
 • Ücretsiz eğitim paketleri,
 • Evde Ücretsiz Kurulum,
 • Fiber Gücü,
 • 150 TL Hoş geldin indirimi,
 • Modem fırsatı gibi.

Enflasyonla Mücadele %10 internet Fatura indirimi Nasıl Yapılır ?

 • Kampanya dahilinde 8Mbps 50GB ve 24Mbps 35GB giriş paketleri dışında olan üst paketlere gelen abonelere, 3 ay boyunca evde internet paketlerine ek olarak her ay 25GB AKN ücretsiz olarak hediye edilir.
 • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni aboneler faydalanabilecektir. Mevcutta internet hizmeti alan aboneler faydalanamaz.
 • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da cep merkezlerinden bilgi edinebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap