Bedava İnternet Paketi

TT Ev Telefonunuza Özel 3 GB Ücretsiz Mobil internet

Ev Telefonunuza özel ücretsiz cepten internet kampanyasından fayalanmayı unutmayın. Türk Telekom’da ev telefonunda 24 ay kalma sözü verenler, her ay ücretsiz olarak 3 gb cepten internetin keyfini çıkarıyorlar. Türk Telekom aboneleri kullandıkları ev interneti ya da ev telefonuna bağlı olarak bir çok kampanyadan faydalanabiliyorlar. Türk Telekom zaten paket fiyatları ve içeriği olarak bir çok kişiye hitap ediyor. Belirli tarifelerde yer alan bireysel abonelerin faydalanacağı bu kampanya ile müşteriler her ay tarifelerine ek 3 gb bedava internete sahip olabiliyorlar.

Gsm operatörüne ait diğer kampanyalara nasıl katılırım diye merak ediyorsanız Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edip fırsatlara katılabilirsiniz.

Mobil 3GB Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan belirli paketlerde bulunan Türk Telekom’un mevcut ev telefonu aboneleri yararlanabilirler. Kampanyadan faydalanmak için TT Mobil hatta gönderilecek olan kampanya katılım şifresinin 60 gün içinde kampanyadan yararlanacak TT Mobil hattan, TTMOBIL3GB boşluk ŞİFRE yazıp 5555‘e sms gönderilmesi gerekir.

  • 12 ay kalma sözüne 1 GB hediye, 24 ay kalma sözüne 3 GB internet ücretsiz hediye edilir.

Kampanya Hakkında Bilgi;

Kampanya fatdasubdab belirli paketlerde yer alan mevcut ve yeni TT mobil bireysel müşterileri yararlanabilirler. Kampanyadan faturasız mobil hat ile yararlanmak için aylık en az 25 TL yükleme yapılması gerekir. Kampanya dahilinde sunulan faydaların durma ya da devretme özelliği yoktur. Damga vergisi aboneye yansıtılır Taahhüde aykırılıkta BTK usullerince hesaplanan cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt bitiminde ise güncel fiyatlar uygulanacaktır.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap