Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı Renkli Tarifeler – Paketler

Türk Telekom faturalı renkli tarifeler ile bol internet, bol dakika ve bol mesajlaşma seni bekliyor. Hattını Türk Telekom’a taşımayı düşünen, yeni hat almayı planlayan ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapacaklara uygun paketler. Fiyat uygunluğundan dolayı bir çok kişi Türk Telekom’u tercih ediyor. Fakat bunun dışında paket içeriği bakımından da oldukça zengin çeşitliliğe sahip olduğu için her geçen gün müşteri potansiyeli artan bir operatör oldu. Aboneleri için özel günlerde yaptığı kampanyalarla da uzun süre gündemde kalan Türk Telekom mobil uygulamalarıyla da kendini ispatlamış bir operatör haline geldi.

Her keseye uygun paket türleri ile Türk Telekom’da çeşit çok. 2 GB ve daha fazla hediye veren kampanyalar için Türk Telekom Bedava internet kategorisini ziyaret edin ve hediyenizi hemen alın. Ayrıca her yazının altında bulunan Whatsapp paylaşım butonunu kullanarak buradaki bilgileri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Renkli Tarifeler

Bu tarifeler arasında 3 GB ila 15 GB internet bulunan paketler bulunmaktadır. Türk Telekom Renkli Tarifeler toplamda 4 adettir. Bütün paketlerde 1000 dakika ve 1000 adet SMS bulunurken değişen içerik genelde internet hakkıdır. Satın alabileceğiniz tarife isimleri aşağıdaki gibidir.

  • Renkli 3 GB Tarifesi
  • Renkli 6 GB Tarifesi
  • Renkli 10 GB Tarifesi
  • Renkli 15 GB Tarifesi

Türk Telekom Renkli Paketler içeriği ve Fiyatı

Renkli 3 GB Tarifesi; 1000 Dk, 1000 Sms, 3 GB internet İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücreti 23 TL’dir. Taahhütsüz aylık fiyatı ise 33 TL’dir.
Renkli 6 GB Tarifesi; 1000 Dk, 1000 Sms, 6 GB internet İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücreti 29 TL’dir. Taahhütsüz aylık fiyatı ise 39 TL’dir.
Renkli Prime 10GB Tarifesi; 1000 Dk, 1000 Sms, 10 GB internet 12 Ay kampanyalı Aylık Ücreti 37 TL’dir. Taahhütsüz aylık fiyatı ise 47 TL’dir.
Renkli Prime 15GB Tarifesi; 1000 Dk, 1000 Sms, 15 GB internet 12 Ay kampanyalı Aylık Ücreti 47 TL’dir. Taahhütsüz aylık fiyatı ise 57 TL’dir.

Türk Telekom Faturalı Renkli Tarifeler Nasıl Yapılır ?

  • Türk Telekom Mağazalarına giderek hat taşıma, yeni hat alma veya faturalı hatta geçiş yöntemi ile bu paketlerden birine geçiş yapabilirsiniz.

Paket dahilinde kullanmadığınız haklar devir etmez veya paketiniz bittiğinde durma özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle size gelecek olan kullanım ile alakalı bilgilendirme mesajlarını dikkate alın. Paketiniz bittikten sonra kullanıma devam ederseniz tarifenizin aşım ücretleri geçerli olacaktır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap