Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Günlük Haftalık ve Aylık Hediye internet

01.01.2019
Türk Telekom Günlük Haftalık ve Aylık Hediye internet

Türk Telekom 2019 bedava internet kampanyaları arasında yerini alan ilk kampanya uzun süredir devam etmekte olan Sil Süpür oldu. Telekom müşterilerinin çokça kullandığı bu yöntem ile günlük, haftalık ve aylık bedava internet hediyelerinden faydalanabileceğiniz gibi, özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Bu kampanya dışında sürekli yararlanabileceğiniz fırsatlar için Türk Telekom Bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom 2019 Bedava internet

Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza yükleyip giriş yapmanız ve Sil Süpür oyununu oynamanız gerekir.

Hediyeler her hafta Çarşamba ya da Cuma günü 06:00’a kadar yenilenmektedir. Aboneler hediyesinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden kolayca öğrenebilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi kampanyadan faydalanabilmek için Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür kanalına giriş yapıp oyunu oynayarak faydalanabileceksiniz.

Hediyeyi Ne Zaman Kullanabilirim ?

Hediyeler hattınıza yüklendikten sonra konu ile alakalı tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeyi kullanmaya başlayabilirsiniz

Online İşlemler Uygulaması

Uygulamayı cihazınızın modeline göre Google Play ya da App Store uygulama mağazasından cihazınıza yükleyebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir. Uygulamayı telefonunuza yüklerken Wifi bağlantınız yoksa tarife internetinden düşüm gerçekleşir.

Türk Telekom 2019 Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Online İşlemler uygulamasını yükleyip giriş yapın.
  • Sil Süpür bölümüne giriş yapıp oyunu oynayarak hediyeleri kazanın.
  • Kampanyaya kayıt yapmanıza gerek yoktur. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yaparak Sil Süpür oyununu oynamaya başlayın ve hediyeleri süpürüp hemen alın.

Hediyeler

Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler her hafta sizi Online işlemler Sil Süpür kanalında sizi bekliyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap