Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Haftalık 1 GB Bedava İnternet Paketi

20.03.2017
Türk Telekom Haftalık 1 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom operatörü yine bomba denecek bir kampanya ile müşterilerine hizmet veriyor. Faturasız hatlar için geçerli olan bu kampanya ile yükledikçe internet kazanıyorsunuz. Müşteriler her zaman haklıdır ve bizim için önemlidir diyen Türk Telekom yükleme yaptıkça da sizlere hediye vermeye devam ediyor. Kampanyanın geçerlilik süresi ile alakalı bir bildirim olmasa da Bedava İnternet nasıl yapılır detaylı bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimize anlatacağım. Sürekli çıkardığı kampanyalar ile Türk Telekom Ailesine katılmamak elde değil bu tür kampanyalar olduğu sürece aboneler’de rahat bir nefes alacaklardır.

Türk Telekom TL Yükle Haftalık 1 GB Bedava İnternet Paketi Kazan

Bu mükemmel kampanyadan faydalanmak için kullandığınız Türk Telekom Faturasız hattınıza 15 tl ve üzeri internetten bankamatik kartı veya kredi kartınız ile yükleme yapmak olacaktır. Türk Telekom operatöründen TL yüklemek için resmi sitesine giriş yapın ve en üstte bulunan Yükle butonuna tıklayın. Ardından sizleri avea sayfasına yönlendirecek. Buradan yükleme yapmak istediğiniz numarayı yazın. Ardından yükleyeceğiniz TL miktarını yazın kart bilgilerinizin girişini yapıp TL yükleme işlemini onaylayın. Yükleme yaptığınız taktirde hediye internet otomatik olarak gelecektir. Eğer yükleme tamamlanırsa ve hediyeniz halen gelmemiş olursa. Alt kısımda belirttiğim katılım sms’ini ücretsiz olarak gönderin. Gelecek bilgilendirme mesajı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfamızda paylaştığımız bu bilgiyi Türk Telekom resmi web sitesinde TL yükleme ekranında görebilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Daha Fazla Bilgi;

  • Öncelikle Türk Telekom Bedava İnternet paketi 2017 yılında kullanılabilir bir pakettir. Ne zaman sona ereceğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.
  • Alacağınız paketi başka kişilere gönderemiyorsunuz. Bu işlem zaten bulunmuyor düşünmeyin dahi derim.
  • 15, 20, 25 TL yüklemelerde 1 gün geçerli 1 GB Bedava internet verilecektir.
  • 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda ise 1 Hafta geçerli Haftalık 1 GB Bedava İnternet verilecektir.
  • Eğer yüklemeyi yaptıktan sonra ücretsiz internet ile alakalı bilgilendirme gelmezse;  1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndermeyi unutmayın sayın kullanıcı.
  • Sadece internet üzerinden yapılan yüklemelerde geçerli bir hediye pakettir.
  • Yükleme yaparken kart bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun.
  • Kullanım sözleşmesini (okuduktan sonra) işaretleyip ödeme işlemini gerçekleştirin.
  • Tl yükleme ile alakalı herhangi bir problem yaşarsanız müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
  • Bu kampanya ile her yüklemenizde 1 gb bedava internet kazanırsınız. Resmi sayfada belirtilen bilgiye göre;İnternetten TL yükleyenler her zaman diğer kullanıcılara kıyasla daha avantajlı! 1 GB KAZAN yazıp 5555’e  kısa SMS gönderin, internetten kredi kartı ile her TL yüklemenizde 1 GB hediye internet sahibi olun.

Doya doya internet kullanımı yapmanızı sağlayacak bu kampanya ile artık çok rahat kullanımlar yapabilirsiniz. Bununla beraber sayfanın en alt kısmında bulunan sağa doğru kayan menüden operatörünüze ait kampanyaları bulabilirsiniz. Ve hemen alt kısımdaki sosyal butonları kullanarak bu içeriği dostlarınız ve çevrenizle paylaşabilirsiniz. Direkt olarak bütün Türk Telekom kampanyalarına sahip olmak için Türk Telekom Bedava İnternet isimli bilgi verici yazımızı okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap