Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Hediye internet Nasıl Gönderilir ?

18.04.2017
Türk Telekom Hediye internet Nasıl Gönderilir ?

İnternet nasıl gönderilir, Hediye internet nasıl gönderebilirim gibi sorularınızın cevabı burada. Türk Telekom, bedava internet gönderme servisi ile sevdiklerinize internet gönderebiliyor. Sevdikleriniz internetsiz kalmasın istiyorsanız. Hediye internet gönderdiğinizde tarifeniz veya paketinizin internetinden düşüm olmaz. Ek ücret olarak faturanıza yansır. Örneğin kız arkadaşınız, anne babanız veya bir arkadaşınız internetsiz kaldığında ve paket alma durumu olmadığında onlara internet hediye edebilirsiniz. Bir çok kişi internet sıkıntısından dolayı sürekli fazladan faturalar ödüyor. Neredeyse hepimiz de interneti bütün içeriklere oranla daha fazla kullanıyoruz. Türk Telekom Mobil Hediye internet uygulaması ile cepte internet keyfiniz hiç bitmeyecek! Bu hizmet sayesinde belirlenen 4 adet paketi arkadaşlarınıza hediye edebileceksiniz. Her zaman sayfamızda güncel şekilde bulabileceğiniz Türk Telekom bedava internet fırsatlarını da sayfamızın bağlantısını arkadaşlarınıza gönderip duyurabilirsiniz. Bu sayfada hem faturalı hemde faturasız aboneler için kampanyalar yer alıyor.

Nasıl ki bedava internet paketleri önemliyse operatörlerin bu tür müşteri dostu hizmet vermesi dahi olumlu bir yaklaşım. Şuana kadar diğer operatörlerde görülmemiş bu hizmet Türk Telekom müşterilerinin ayrıcalığını bir kez daha bizlere kanıtlamış oluyor. Ayrıca göndermek dışında arkadaşlarınızdan da internet talep edebilirsiniz. Nasıl ki beni ara sms’i gönderebiliyorsanız yine aynı şekilde sms yolu ile internete ihtiyacınız olduğuna dair bilgilendirme gönderebiliyorsunuz. Mesaj gönderdiğiniz kişi onay verdiği taktirde internet hattınıza yükleniyor ve gelecek olan onay mesajının ardından kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Hediye internet paketleri ve fiyatları:

Türk Telekom internet Nasıl Hediye edilir, internet nasıl gönderilir ?

 • Hediye internet göndermek için; HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişiye ait telefon numarasını ve göndereceğiniz internet miktarını aralarında boşluk olacak şekilde 9433’e göndermeniz gerekiyor.
  Örnek: HEDIYE 5551234567 100 MB
  HEDIYE 5551234567 1 GB gibi.
 • Hediye internet istemek için; ISTE yazıp, Hediye İnternet isteyeceğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk olacak 9433’e SMS göndermeniz gerekiyor.
  Örnek: ISTE telefon numarası 100 MB
  ISTE telefon numarası 1 GB gibi miktarlar yazarak isteyebilirsiniz.
 • Farklı operatörde olan aboneler bu özelliği kullanamazlar. Ayrıca gönderilen internet paketi sadece yurt içinde geçerli olacağından farklı bir ülkede kullanılamaz.
 • Sadece 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık Hediye İnternet gönderilir ve talep edilebilir.
 • Her ay toplam 4 GB Hediye İnternet alabilir ve gönderim yapabilirsiniz.

Fiyat Listesi:

 1. 100 MB internet 9 TL.
 2. 250 MB internet 12 TL.
 3. 1 GB internet 19 TL.
 4. 4 GB internet 39 TL.

Hediye İnternet gönderim ve alım işlemi ile alakalı bütün detaylar yukarıda belirtilmiştir. Yinede aklınıza takılan herhangi bir soru işareti olursa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı operatörünüzden de destek isteyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. Nursel dedi ki:

  Hediye net yüklendi diyo ama ben bunu göremiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Umarım kendi hattınıza yüklemeye çalışmadınız, bu özellik ile tanıdığını Türk Telekom’lulara hediye internet gönderebiliyorsunuz.

 2. Leyla dedi ki:

  Tarifemde olan interneti vosafona gonderebiliyormuyum

  1. Admin dedi ki:

   Hayır, sadece Türk Telekom Abonelerine yukarıdaki fiyat dahilinde hediye internet gönderebilirsiniz.

 3. TUNCAY OZBIL dedi ki:

  Yolladigimiz internetin gunluk bi sınırı varmi bitene kadar kullana bilir mi

  1. Admin dedi ki:

   Gönderilen Hediye İnternet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

 4. İbrahim dedi ki:

  Kendi internet kotam dan gönderebiliyormuyum .yoksa yukarıda ku fiyatlar dahilinde kotam haricinde mi gonderebiliyorum? Mobil işlemlerde işlem başı 1 tl yazıyor . Ancak yukaridaki fiyatlar yazmiyor .

  1. Admin dedi ki:

   Kendi internet kotanızın dışında göndermiş olursunuz. İstediğiniz birine faturanıza yansıyacak şekilde paket yükleme işlemi yapmış olursunuz.

 5. Zümra dedi ki:

  Kendi İnternetimi hediye olarak gönderebiliyormuyum

  1. Admin dedi ki:

   Hayır, ücretli olarak internet paketi hediye edebiliyorsunuz.

 6. Ela dedi ki:

  Hattim borcundan dolayi kapali gelen hediye interneti kullanabilir miyim bana gonderilen interneti faturami odemesem de kullanabiliuor muyum

  1. Admin dedi ki:

   Kapalı olan bir hat kullanım yapamaz. Çünkü ‘Kullanıma kapalıdır’

 7. Mehmet Fatih YILDIZ dedi ki:

  Hediye internet gönderdiğimizde bizden 1 TL gönderdiğimiz kişinin ise fiyat listesinde belirtmiş olduğunuz 9 TL, 12 TL, 19 TL, 39 TL gibi ücretler faturasına mı yansıyacak ?

  1. Admin dedi ki:

   Gönderdiğiniz hediye internet ücretini siz ödersiniz.

 8. Mehmet dedi ki:

  Kendi hakkımdan yani kendi internetimden göndermeme izin verseniz bu sizler için daha iyi olur. Diğer operatörlerden farklı olursunuz. Vazgeçilmez olursunuz sırf bu sebepten bile çok müşteri kazanırsınız

 9. Cansu dedi ki:

  Benim hattim vodefone arkadaşımın türk telekom gonderebiliyor muyum internet yardımcı olursanız sevinirim :))

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Bu talebiniz mümkün değil hat üzerinden ne yazık ki

 10. Esma dedi ki:

  Bana hediye İnternet gönderen kişinin parası mı azalıyor yoksa internet paketi mi?
  İnternet paketinin azalma ihtimali var mı?

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   İnternet paketi transfer edilmez. Hediye gönderen kişinin faturasına yansıtılır

 11. Ömer dedi ki:

  Nasıl iptal ederiz

  1. klifem dedi ki:

   Merhabalar Ömer, hediye internet gönderildikten sonra iptal edilmemektedir.

 12. Adem dedi ki:

  Abonelik durumunuz hediye internet gonderimi icin uygun degildir. Böyle birşey çıktı ne yapmak lazim

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap