Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom ile MMS Atana 500 MB İnternet Hediye

01.01.2019
Türk Telekom ile MMS Atana 500 MB İnternet Hediye

Türk Telekom Faturasız Mobil hat kullananlar MMS Gönderdikçe hediye internet kazanıyorlar. Türk Telekom mobil aboneleri, 3 MMS atınca gün sonuna kadar geçerli 500 MB internete ücret ödemeden sahip oluyorlar. Gün içinde 3.MMS’ini atan herkes ücretsiz cepten mobil internet kazanıyor! Siz de en güzel anlarınızı MMS yoluyla sevdiklerinize göndererek 500 MB hediye internet kazananlardan biri olabilirsiniz.

Ücret ödemeden Mobil Uygulamaları kullanarak hediye internet almak için Türk Telekom Bedava internet kategorisinde bulunan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

MMS Atana 500 MB Bedava İnternet

Kampanya 26 Aralık 25 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir. Paket ya da tarifelerde yer alan ücretsiz MMS’ler kampanyada kullanılamayacak. Kampanyadan faydalanıp hediye internet sahibi olabilmek için 3 adet ücretli MMS göndermeniz gerekir.

Kampanya süresi boyunca bir defa ücretsiz internet kazanılabilir. Kazanılan internet hakkı gün sonuna kadar geçerli olacaktır.

MMS fiyatı; 1,25 TL/MMSZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap