Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Limitsiz Ev interneti – Mobil 4 GB Hediye

06.01.2019
Türk Telekom Limitsiz Ev interneti – Mobil 4 GB Hediye

Hem evden hemde cepten interneti çok kullanan aboneler için Türk Telekom Limitsiz ev interneti kampanyası. Aboneler bu kampanyaya katıldığında evden sınırsız internetin tadını çıkarırken, her ay mobil hattına’da GB ücretsiz internet tanımlanacaktır. İnternet hem evde hemde dışarıda oldukça ihtiyaç duyulan bir gereksinim halini aldı. Sokakta, okulda, işte ve neredeyse hemen her yerde internete bakıyoruz. Sosyal medya hesapları olan, İnstagram, Tiktok, facebook ve buna benzer bir çok uygulamayı internet sayesinde dilediğimiz yerde kullanabiliyoruz.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz daha fazla cepten internet kampanyası için Türk Telekom Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.

Kaynak; Bedava internet

Paket Seçenekleri

  • S internet
  • M Ultra İnternet
  • L Fiber internet

Paket Özellikleri

  • Evde ücretsiz kurulum
  • Bağlantı ücreti dahil
  • Erişim ücreti dahil
  • Hoş geldin indirimi 150 TL
  • Modem fırsatı
  • Fiber gücü

Kampanya Detayları

İlgili Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.​ Kampanyadan bireysel yeni abonelikler 24 ay taahhüt verip yararlanabilir. Paket fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olarak taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

Türk Telekom 2019 4 GB Cepten internet Hediyesi

Kampanya ile beraber Türk Telekom mobil hattına 24 aylık kampanya süresince her ay, ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketi tanımlanır. Paket aşım ücretleri kampanya kapsamına dahil değildir ve Abone’nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılır.

4 GB Hediyeden yararlanmak için aktif Türk Telekom mobil hat müşterisi olmanız gerekir.

Müşterilerin ücretsiz 4 GB Mobil İnternet faydasından yararlanabilmesi için; İnternet aktivasyonu yapıldıktan sonra EVDECEPTE yazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekir.

Kampanya her ay hattına tanımlanır ve bu sayede aboneler her ay 4 GB ücretsiz internet faydasından yararlanmış olurlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap