Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Paketime Göre 1 GB – 2 GB Bedava internet

14.01.2018

Türk Telekom Paketime Göre 1 GB – 2 GB Bedava internet kampanyası ile ücretsiz internet hediyelerine sahip olun.

Türk Telekom Paketime Göre 1 GB – 2 GB Bedava internet

Türk Telekom, faturasız hat kullanıcıları uzun zamandır yeni kampanyalar için bekliyordu. Beklenen  fırsat Paketime Göre Kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzün geniş bir bölümünü internete ayırdığımız için paketimizdeki internet çok hızlı bitiyor.  Paketime göre Bedava internet kampanyası ile yükleme yaparken bedava internet kazanıp, bu interneti gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Operatörler müşteri memnuniyeti açısından bir çok kampanyalar yapmakta, bu kampanyalar da bir nebzede olsa müşterilerin işine yaramakta. Uzun süredir kullanılabilir olan kampanyaları kullanarak hediye GB alabilirsiniz. Bu fırsatlar sayesinde 5 GB bedava internet sahibi olmak mümkün. Bu kampanyalar için Türk Telekom Bedava internet sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Eğer Türk Telekom abonesi değilseniz, eve geçiş yapmayı düşünüyorsanız yeni müşteri kampanyalarına göz atarak yine hediye internet sahibi olabilirsiniz. Sadece 39 TL’ye 10 gb internetli paketleri de Türk Telekom’da bulabilirsiniz. Türk Telekom Selfy, O ses ve benzeri kampanyaları ile gençlerin bol bol hediye internet kullanmasına olanak sağlarken. İnternet sorununu büyük ölçüde azaltıp ek internet paketleri alınmasınında önüne geçti. Ayrıca bedava internet paketi sayfası olarak, mevcut tarife internetiniz bittiğinde sayfamızda bulunan kampanyalardan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Eğer mevcut kampanyalardan faydalanamıyorsanız aşım yapmak yerine ek internet paketi almak sizin avantajınıza olacaktır.


Paketime Göre Kampanyasından Faydalanacak Tarifeler

 1. Hesaplı 300
 2. Büyük Fırsat 1 GB
 3. Büyük Fırsat 2 GB
 4. Bahar Fırsatı 3 GB
 5. Bol ve Hızlı 2 GB
 6. Dolu 1 GB
 7. Dolu 2 GB
 8. Kolay 2 GB
 9. Selfy Süper Fırsat
 10. Selfy Süper Fırsat 2 GB
 11. Selfy Süpersonik
 12. Yeni Yıl 2 GB
 13. Yeni Yıl 4 GB

yukarıdaki paketlerden birinde olan müşteriler kampanyadan faydalanabileceklerdir.


Paketime Göre 1 GB – 2 GB Bedava internet Paketi Kampanyası Nasıl Yapılır ?

 • Kampanya dahilinde, kullanmış olduğu aktif Hesaplı 300 Paketi olan aboneler 20 TL ve üzeri; Büyük Fırsat 1 GB Paketi olan aboneler 25 TL ve üzeri; Dolu 1 GB, Bol ve Hızlı 2 GB, Dolu 2 GB, Bahar Fırsatı 3 GB, Selfy Süper Fırsat, Kolay 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Selfy Süper Fırsat 2 GB, Büyük Fırsat 2 GB veya Selfy Süpersonik Paketi olan aboneler 30 TL ve üzeri; yüklemeleri karşılığında 30 gün geçerli 1 GB hediye kazanır. Yeni Yıl 4 GB Paketi olan aboneler ise 40 TL ve üzeri TL yüklediklerinde 30 gün geçerli 2 GB cepten internet hakkı kazanmış olurlar.
 • Hediye internet 30 gün geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için PAKETIMEGORE yazıp 5555‘e sms gönderin.
 • Kampanya faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.

Türk Telekom Paketime Göre Kampanyası 2018

Paketime Göre Kampanyası ile aboneler  kullanmış olduğu paketlere göre yaptıkları yüklemeler karşılığında internet kazanıyorlar. Eğer sende kazananlardan olmak istiyorsan yukarıda belirtilen işlemleri yapman yeterli. TL yüklemeden hediye internet gelmez. Ayrıca hediye edilen internet için sizlerden TL düşümü gerçekleşmeyecektir. Eğer kampanyadan arkadaşlarınızı da haberdar etmek istiyorsanız alt kısımdaki butonları kullanarak paylaşabilirsiniz. Kampanyaya kayıt işlemi SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aranarak yapılabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap