Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Google Play Paketi Kampanyası

14.09.2018
Türk Telekom Selfy Google Play Paketi Kampanyası

Türk Telekom Selfy Google Play Paketi, ile uygulama satın almak için kullanabileceğiniz gerçek para kazanın. Selfy’liler kendi kurallarını belirlemeye devam ediyor. Şuana kadar ilk defa gerçekleşen proje için Selfy ve Google Play bir araya gelerek Selfy’lilere bir başka benzeri olmayan teklifler oluşturdu. Üstelik bu tekliflerden hem faturalı hem de faturasız hat kullanan Selfy’liler faydalanabiliyor. Türk Telekom Google Play kampanyasından 5 TL veya 10 TL kazanabilirsiniz.

Selfy’lilerin kullanabileceği diğer hediyelere Türk Telekom Bedava internet sayfasından da erişebilirsiniz. Selfy paketlerini seçen Türk Telekom aboneleri bol internet, bol dakika ve bol sms paketlerine sahip oluyor. Fiyat bakımından da diğer tarifelere göre daha uygun ücretler ödüyorlar.

Türk Telekom Selfy Google Play Paketi – Tarifeleri

Selfy Google Play Kampanyası dahilinde 2 adet tarife bulunuyor. Tarife seçiminize göre 5 TL ya da 10 TL hediye kazanırsınız. Tekliflere kayıt olduktan sonra her ay, aylık Google Play kredinizi almayı unutmayın. Eğer bulunduğunuz bölgede şebeke ile ilgili büyük bir sıkıntınız yoksa bu tarifeleri seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketiniz her yenilendiğinde kullandığınız tarifeye göre, her ay Google Play’de geçerli TL hakkı kazanırsınız.

Türk Telekom’a son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelen faturalı ve faturasız mobil hat aboneleri Selfy Google Play 5 GB teklifinden 25 TL’ye ve Selfy Google Play 10GB Teklifinden 39 TL’ye faydalanabilirler. Faturalı hat kullanıcılarının, 12 ay boyunca Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermesi ve kampanyaya katılması gerekir.

Selfy Google Play 5GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Tarife içeriği ve fiyatı; 5 GB + 5 TL Google Play Kredisi + her yöne 750 DK + her yöne 5000 SMS hakkı 25 TL’dir. Paket fiyatına göre düşünecek olursak içerik oldukça bol. Pakete katılım için; Google5GB => 4545‘e hemen mesaj gönder.

Selfy Google Play 10GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Paket içeriği ve Fiyatı; 10 GB + 10 TL Google Play Kredisi + her yöne 750 DK + her yöne 5000 SMS paketi aylık fiyatı 39 TL’dir. Paketi satın almak için Google10GB => 4545‘e sms gönderin.

Google Play Kredimi, Hediyemi Nasıl Alırım ?

Seçtiğiniz tarifeye göre Play5TL ya da Play10TL yazıp 4545’e sms gönderdikten sonra gelen mesajda yer alan linke tıklayın. Google hesabınız ile oturum açmanız istenecektir.  Google hesabınız eğer yoksa “Oturum Aç” butonuna tıklamanız ve gerekli yönlendirmeleri takip edip kendine bir Google hesabı açmanız gerekmektedir. Google hesabınız bulunmadan, paketinde sunulan Google Play kredisi hediyesinden faydalanamazsınız.

Google hesabınız varsa “Oturum Aç” düğmesine tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak oturum açın. Google Play üzerinde açılan sayfada bulunan “Kodunuzu Kullanın” bölümünde ilgili aya ait olan size özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. “Kodu Kullan” butonuna tıklayın. Kodunuzun tutarı (5 TL ya da 10 TL) değerinde Google Play kredinizin hangi hesaba ekleneceğini kontrol etmeniz istenecektir. Gösterilen hesap doğru ise “Onayla” butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Hesabına ilgili tutar eklendiği ile ilgili onay mesajı geldikten sonra artık tüm Google Play harcamalarında hesabındaki bakiyeyi kullanabilirsiniz.

Her ay hediye kredinizi almak için yukarıda belirtilen adımları gerçekleştirmeniz gerekir. Bu kampanyadan arkadaşlarını haberdar etmek için site bağlantısını arkadaşlarına gönderin. Yukarıdaki Whatsapp butonunu kullanarak bu işlemi daha hızlı ve kola yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap