Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Paketi 5+2 GB 28 TL

Bu tarifeye geçenlere özel Sosyal medya kendi GB’larıyla geliyor. Sosyal uygulamalarda geçerli ek 2 GB internet seni bekliyor. Selfy’nin Sosyal Large Paketi’nde ayda 28 TL’ye (güncel fiyat 20 TL olmuştur.) 5GB internet ve 5GB tarife internetine ek olarak Instagram, Facebook ve Twitter’ın uygulamalarında geçerli 2 GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS bulunuyor.

Kampanyalar ile beraber sahip olabileceğiniz hediyeler için Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edin.

Selfy’nin Sosyal Large Tarifesi

Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alımı yaparak Türk Telekom’a gelip faturasız Selfy’nin Sosyal Large Paketi’ne kaydolduysanız; paketten ayda 28 TL’ye (40 TL’ye) faydalanabilirsiniz. Tarifeden faturasız TT aboneleri yararlanabilir.

*Ek 2 GB internet hakkı sadece belirtilen sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook ve Twitter için geçerli olacaktır.

Selfy’nin Sosyal Large Tarifesi’nin aylık ücreti, son 30 gün içinde Türk Telekom’a numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 28 TL, mevcut faturasız tarifelerdekiler içinse 40 TL’dir.

Selfy Sosyal Large Tarifesi Nasıl Yapılır ?

 • Paketten yararlanmak için Selfy üyesi olman gerekir. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için SOSYAL LARGE TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Selfy’li Olanlar için;

Selfy’nin Sosyal Large Paketi

Ne Öderim?

28 TL

Ne Alırım?

Her Yöne750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
7 GB* Cepten İnternet

*2GB’ı sadece sosyal medyada geçerli

Nasıl Alırım?

SOSYAL LARGE yaz 4545‘e gönder

Paketi satın almak için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil tarifeleri dışında farklı Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden birinde olmanız gerekir.

Selfy’nin Sosyal Large Paketi Güncellendi

2019 güncellemeleri kapsamında Türk Telekom Selfy Sosyal Large paketi hem içerik hem füyat bakımından güncellendi. İşte yeni detaylar:

Aylık paket ücreti 40 TL olmuştur.

(Bu içerik 08 Haziran 2019 tarihinde güncellenmiştir.)


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Nihat dedi ki:

  5 gb interneti sosyal medyada kullanabiliyormuyuz ?

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Tabi ki 5 GB interneti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 2 GB’ ı sadece sosyal paketlerde geçerlidir.

 2. şeyma dedi ki:

  28 tl degil 40 tl insanları kandırmayın

  1. Mehmet dedi ki:

   28 tl yi kaç ay boyunca ödediniz.

  2. yusuf dedi ki:

   haberi düzgün okusan böyle konuşmazsın

 3. Ela dedi ki:

  Ocak 2019 da Vodafone dan numaramı taşıdım. Bu paketi o zamandan beri kullaniyorum. Bu ay birdenbire paket ücreti 28 TL den 40 TL ye çıktı. Hat taşırken ve sonrasında böyle bir bilgi verilmedi ama müşteri hizmetleri artık mevcut müşteri olduğum için böyle olduğunu söyledi.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap