Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Whatsapp – BiP Bedava internet Kampanyası

28.09.2018
Türk Telekom Selfy Whatsapp – BiP Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile WhatsApp, Bip ve Wirofon’dan yazışmanız bedava. Kampanya kapsamında yapacağınız yazışmalar için internet mevcut paketinden herhangi bir düşüm gerçekleşmeyecektir. Whatsapp ve BiP ülkemizde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Öyle ki bu uygulamalar sayesinde mevcut sms paketleri neredeyse hiç kullanılmamaya başladı. Bu uygulamaların tercih edilmesinin genel sebebi ise anlık mesajlaşma ve benzeri özelliklerinin daha hızlı olması. Uygulama içindeki emojiler, dosya gönderim özelliği görüntülü ve sesli arama özellikleri de bu uygulamaların en büyük artılarından biri.

Kampanya kapsamında verilecek olan hediye belirtildiği üzere Whatsapp, BiP ve Wirofon uygulamalarındaki yazışmalar için geçerli olacaktır. Diğer hediyelere göz atmak isterseniz Türk Telekom Bedava internet sayfasından en güncel fırsatlara bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle Selfy’e üye olmanız gerekir.  Selfy’e ücretsiz kayıt olmak için; SELFY ya da 7-25 yaş arasındaki hattın kullanıcısına ait T.C Kimlik Numarasını yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir. Sms yolu dışında Türk Telekom Mobil Online İşlemler’den Selfy Üyeliği alanına T.C Kimlik Numaranı yazarak ya da müşteri hizmetlerini arayıp gerekli bilgileri vererek Selfy’li olabilirsiniz.

Yurtiçinde, ücretsiz kullanım hakkı 1024 MB’a ulaştığında bağlantı hızı 128 Kbps’e düşecektir. Faturalı hat sahipleri için fatura döneminin sonuna kadar; faturasız hat sahipleri içinse 30 gün sonuna kadar bu  hızla kullanıma devam edilecektir. Mevcutta başka bir internet paketiniz varsa ve daha yüksek bir hız baremine  sahip durumdaysa, yüksek olan hızda kullanabilirsiniz.

Kampanya Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsıyor. Fakat,  WhatsApp üzerinden yapacağınız sesli aramalar ücretsiz kullanım hakkına dahil değildir.

Türk Telekom Selfy Whatsapp – BiP Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan yararlanmak için önce Selfy’e üye olmalısın. “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyenler, faturalı veya faturasız hattından hemen  ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönderebilir. Gönderdiğiniz mesajdan sonra talebiniz değerlendirilir ve en kısa süre içinde SMS ile bilgi verilir.
  • Sms dışında müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanyaya katılabilirsiniz.. Faturasız hat sahipleri, kampanyadan faydalanmak için 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapması gerekir. Faturalı hat sahipleri ise, kampanyadan yararlanmak için 1 GB ve üzeri internet içeren her şey dahil (ses, SMS, data faydası içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olmalıdır.
  • Kampanyadan sadece Türk Telekom müşterileri faydalanabilir.

Hediye sadece belirtilen 3 uygulamadaki yazışmalarda geçerli olacaktır. Diğer operatör kampanyalarını sayfanın en altında bulabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap