Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava internet Kampanyası

02.10.2018
Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’li Geceler kampanyası ile faturasız aboneler bedava konuşma, sms ve internet haklarının hepsine birden sahip olabiliyor. Ekstradan ücret ödemeden katılacağınız bu kampanya sayesinde 1 ay boyunca sevdiklerinizle belirtilen saatler arasında dilediğiniz gibi telefon görüşmesi yapabilirsin. Sosyal Medya hesaplarını da kontrol etmek istersen Facebook ve Twitter’da  geçerli 250 MB ve 25 MB‘da diğer internet kullanımınız için hediye.

Siz bu kampanyadan faydalanamıyorsanız, diğer faturalı ve faturasız haftalık, aylık kampanyalar için Türk Telekom Bedava internet sayfasındaki hediyelere bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava internet, Dakika ve Sms Kampanyası

Kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşerim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerde olan, BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosamobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı kurgusundaki tarifelerde olan ve 7-25 yaş arasında olup faturasız Selfy üyesi bireysel hat aboneler yararlanabilir.

Kampanya kapsamında aşağıda belirtilen koşullara sahip olan aboneler 30 günlük ve 21:00-09:00 saatleri arası kullanımlarda geçerli şebeke içi sınırsız konuşma ve mesajlaşma, Twitter ve Facebook internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli 30 günlük toplam 250 MB ve diğer internet sitelerinde kullanılacak internet kullanımlarında geçerli olan 30 günlük toplam 25 MB ücretsiz kullanım hakkı veren Sosyal Mini Paketi hediye edilir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası

Kampanya kapsamında kazanılan dakika, sms ve internet hakları KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. Sadece yurt içi kullanımlarda geçerli ve 30 gün sonunda bir sonraki döneme devretmeyen bir haktır. Sosyal Mini Paketi ile internet kullanım hakkı bittiğinde başka bir internet paketi yoksa kullanımlar 2KR/100KB ile ücretlendirilir. Kampanya bitişinde Sosyal Mini Paketi yenilenmeyecektir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2018’dir.
  • Faturasız hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan Selfy’liler, tüm Türk Telekom faturasız mobil müşterisi arkadaşlarıyla her gün akşam 21.00 ile sabah 09.00 arasında ücretsiz konuşup mesajlaşma hakkı kazanıyor. Bu kadarla da kalmayıp sosyal medyada ücretsiz internet hakkı ile takılabiliyor.
  • GECE yazıp 4545‘e göndererek kampanyayı aktif hale getirebilirsiniz.
  • Mesajı gönderdikten sonra yükleme yapmanız gerekir, veya yükleme yaptıktan sonraki 48 saat içinde bu mesajı göndermeniz gerekmektedir.
  • Facebook ve Twitter’da  geçerli 250 MB ve 25 MB‘da diğer internet sitelerinde kullanabileceğiniz data hakkı hediye.

Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2018, kampanya uzun süredir aktif durumda eğer yeni haberiniz oluyorsa, az bir süre kaldı kullanmanızı tavsiye ederim.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap