Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Kampanyası

11.06.2018

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası 30 GB’a kadar bedava internet paketi kazanmak için sizlerde uygulamaya giriş yapıp hediyeleri hemen silip süpürün.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom, yeni cepten internet kampanyası. Bu kampanya sayesinde 30 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan her hafta faydalanabilirsiniz. Diğer operatörlerde de buna benzer bir çok kampanya bulunmakta. Türk Telekom GSM operatörü’de yükleme yapınca hediye internet veren kampanyalar yapmıştı. Sil Süpür Kampanyası ise faturalı ve faturasız hatların yararlanabileceği bir kampanyadır. Her hafta Türk Telekom’dan sana özel hediyeleri Sil Süpür sloganıyla abonelerinin hizmetine sunuldu. Türk Telekom aboneleri genelde bu operatörü seçme nedenlerini bol internetli paketlerin olması olarak açıklıyor. Teknolojik cihazların gelişimi ve gündelik yaşamımızda internetin büyük ölçüde kullanılması paket seçimine etki ediyor. Abonelerin yararlanabileceği bir çok güncel kampanyayı Türk Telekom Bedava internet sayfasında bulabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanaysı

Kampanya kapsamında verilen internet hakkı sadece internet APN üzerinden yapılan yurt içi cepten intnernet kullanımı için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz haklar faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Hediyeniz tanımlandıktan sona gelecek olan onay mesajı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya dahilinde verilen haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devir edilemez.  Abonelerin kampanyaya katılım yaparak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş olurlar. Aboneler istediği zaman 4.5G servisini kapatabilirler.

Kampanya kapsamında verilen faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik gösterir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Hediyeler

Aylık Hediyeler:

  1. Muud Premium Üyeliği
  2. ArayanıBil Servisi

Haftalık Hediyeler:

  1. 30 GB cepten internet
  2. 10 GB cepten internet
  3. 5 GB cepten internet
  4. 2 GB cepten internet
  5. 500 MB cepten internet
  6. 250 MB cepten internet
  7. Her yöne 250 DK

Günlük Hediyeler:

  1. 5 GB cepten internet
  2. 2 GB cepten internet
  3. 1 GB cepten internet
  4. 500 MB cepten internet
  5. 250 MB cepten internet
  6. 100 MB cepten internet
  7. Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma

Tek Seferlik – Enterprise’dan %40 İndirim, Tek Seferlik – MNG Kargo’dan %30 İndirim kampanyaları sunulmakta.

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya içeriğinde Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler her hafta sizi bekliyor.
  • Kampanya ücretsizdir.
  • Kazandığınız hediyeler her hafta perşembe günü 08:00’a kadar yenilenecektir.
  • Katılım sınırı bulunmamaktadır.
  • Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilir ve hediyelere hemen sahip olabilirsiniz.
  • Hediyeler hattınıza tanımlandıktan sonra abonelere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
  • Faturalı ve Faturasız aboneler ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Alay Sarıoğlu dedi ki:

    Uygulama çok güzel.GB lar birazdaha fazla olsa daha güzel olurdu.

  2. Fatma dedi ki:

    Bana da dün haftalık 1 gb verildi sil süpürden ama hediyelerde böyle bir hediye yok😂

    1. Admin dedi ki:

      kampanya içeriği Türk Telekom tarafından güncellenmiş olabilir 🙂

  3. Harun diktas dedi ki:

    Bana gece 10 gb internet verdi ama saati yok kacta basliyo acaba

    1. Nurullah ASLAN dedi ki:

      23:00 ile 06:00 arası kullanabilirsiniz.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap