Bedava İnternet Paketi

Siri Kullananlara 500 MB Bedava internet

26.10.2018
Siri Kullananlara 500 MB Bedava internet

Türk Telekom, Faturalı hat kampanyası kategorisinde yer alan bu kampanyaya katılmak için öncelikle iphone bir cihaz kullanıyor olmanız gerekli. Çünkü kampanyaya katılabilmeniz için Siri özelliğini kullanmanız gerekiyor. Siri iphone cihazlara özel bir uygulama özelliğidir. Siri özelliği ile, arama, mesaj yazma, gelen mesajları kontrol etme ve buna benzer bir çok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Öyle ki Google’dan yapacağınız aramaları dahi siri yardımı ile kolayca yapabiliyorsunuz.

Türk Telekom teknolojisini Siri’ye adapte ederek TL Paylaşma özelliğini kullanmaya olanak sağlıyor. Bu özelliği kullanan abonelerine ise 500 MB cepten mobil internet hediye ediyor. Bu kampanya ilginizi çekmediyse daha farklı hediyeler alabileceğiniz Türk Telekom Bedava internet kategorisini ziyaret edip kampanyalardan faydalanmayı unutmayın.

Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 17 Ekim-17 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kazanılan hediye internet gün sonuna kadar geçerlidir.
  • Hediye yalnızca siri ile ilk defa lira paylaşıldığında verilmektedir.
  • Lira Paylaş servis ücreti; 1-9 TL gönderim 1,39 TL/paylaşım, 10-20 TL gönderim 1,99 TL/paylaşım.
  • Şimdi Lira Paylaş’mak Siri ile daha hızlı, daha kolay ve bol hediye interneti ile sizleri bekliyor.
  • Siri’ye rehberinizden TL göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyin para gönder emri verin, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak gönderimi gerçekleştirin ve anında 500 MB internet hediyesini kazanın.
  • Gelecek olan onay mesajının hemen ardından da hediyenizi kullanmayı unutmayın.

Türk Telekom Selfy kanalında bir çok hediye bulunuyor. Müzik uygulaması, dakika, sms ve internet fırsatları için Bedava internet paketi sayfasında bulunan kampanyaları kontrol edin. Ayrıca en üstte sağ kısımda bulunan bildirim butonuna dokunarak güncel kampanyaları da görebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap