Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yaza Özel İnternet Şenliği Kampanyası

Yaz tatilinizi bol internetle geçirmeniz için hemen hemen tüm operatörler yaza özel internet kampanyaları düzenliyor. Türk Telekom’da yaza özel düzenlediği kampanyalarına ek paketlerden oluşan “internet şenliği kampanyası” adında yeni bir kampanya dahil etti. İnternet Şenliği Kampanyası ek paketlerden oluşan internet faydalarını yaza özel indirimleri ile Türk Telekom müşterilerine sunuyor.

Peki ek paket satın alma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Ek Paketlerde indirimden yararlanmak için şartlar nelerdir? Türk Telekom ek internet paketi fiyatları kaç tl civarlarında? Tüm detayları beraber inceleyelim.

Yaza Özel İnternet Şenliği Kampanyası

Türk Telekom’un başlattığı kampanya kapsamında haftalık ek internet paketlerinde indirime gidildi. Yapılan indirimlere göre :

  • 1 GB İnternet 15 TL’den 12 TL’ye
  • 2 GB İnternet 19 TL’den 15 Tl’ye
  • 4 GB İnternet 22 Tl’den 19 Tl’ye

düşürüldü. “İnternete Yaz Geldi” sloganıyla kampanyayı 2019 Ağustos ayı sonuna kadar uzatan Türk Telekom, ek internet paketleri ile abonelerinin yaz tatillerinde mobil interneti daha rahat kullanmalarını ve tabii ki satışlarını bu oranda artırmayı hedefliyor.

Ücretlendirme tablosu şu şekilde:

Türk Telekom İnternet Şenliği Kampanyası Geçerlilik Şartları

  • Kampanya 29 Mayıs 2019 ile 31 Ağustos 2019 tarihleri aralığında geçerli olacaktır.
  • Kampanya bireysel faturalı Türk Telekom müşterilerine yönelik düzenlenmiştir.
  • İnternet Şenliği Kampanyasından yararlanan Türk Telekom müşterileri Haftalık 1GB Cepte İnternet Paketi’ni 15 TL’ye, 4.5G 1 Haftalık 1GB Paketi’ni 12 TL’ye, 4.5G 1 Haftalık 2GB Paketi’ni 15 TL’ye, 4.5G 1 Haftalık 4GB Paketi’ni ise 19 TL’ye satın alabilirsiniz. 
  • Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya SMS gönderebilirsiniz.
  • İndirimli 1 haftalık ek internet paketi hattınıza tanımlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilir sonrasında internetinizi kullanabilirsiniz.
  • Kampanyada verilen internet transfer edilemez ve bir başka paket ile birleştirilmesi söz konusu değildir.

Türk Telekom 1 Haftalık Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Kampanya kapsamındaki Haftalık 1GB Cepte İnternet Paketi için 1GB HAFTALIK, 4.5G 1 Haftalık 1GB Paketi için 1HAFTA 1GB, 4.5G 1 Haftalık 2GB Paketi için 1HAFTA 2GB, 4.5G 1 Haftalık 4GB Paketi için 1HAFTA 4GB yazıp 5555‘e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Dilerseniz Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına Girerek Ek Paketinizi Satın Alabilirsiniz!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap