Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yeni Abone 4GB Bedava İnternet

Hep mevcut abonelere yapılan kampanyaların olduğunu fark eden Türk Telekom yeni hat alan kullanıcılarınıda unutmadı.Şimdi Türk Telekom’a yeni hat alıp gelenler istediği ballı kampanyadan faydalanabiliyor. Bu kampanya’da bedava internet verdiği için sizlerle hemen paylaşmak istedim. Bu kampanyadan sadece yeni hat alan kullanıcılar faydalanabilir mevcut aboneler bu kampanyadan faydalanamıyorlar. Ben interneti çok kullanırım cepten internet bol olsun diyenlere özel tam 4gb internetli paket yeni aboneleri bekliyor.

Kampanya ile alakalı detaylı bilgiye gelecek olursak; bu kampanya yeni abonelere ilk ay ücretsiz kullanım hakkı veriyor, böylece bedava 4gb internet kullanmış oluyorsunuz. Peki sadece bana ilk ay 4gb internet mi verilecek sorusunu duyar gibiyim. Tabi ki bu kadarla sınırlı değil isterseniz internet yerine 250 dakika her yöne konuşma, 250 adet sms ve 250 mb internet içeriğini de seçebilirsiniz. Olayın güzel yanı ister dakika, sms ve interneti seçin, isterseniz sadece 4gb internet paketini seçin yanında sizlere tam 30 gün geçerli kullanabileceğiniz 40 TL veriliyor. Bu 40 tl sabit arama, sms gönderimi için geçerli olacaktır, paket alımı veya internet kullanımı gerçekleştirilemez. turk-telekom-yeni-abone-4gb-bedava-internetAçıkçası şuanda en iyi Türk Telekom Bedava İnternet içeriği olduğu için ve internetin bu kadar pahallı olduğu bir dönemde ben internet içeriğini seçtim. Zaten internet üzerinden hem konuşma, hemde mesajlaşma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Avantajlı paketler ve tarifeler için en avantajlı Telekom yine Türk Telekom oluyor. Bu kampanyadan her bir hat sadece 1 defa faydalanabiliyor ve kampanya dahilinde ücretsiz verilen içerikler belirtilen süre içerisinde kullanılmadığı taktirde tamamen siliniyor. Kalan içerikler devir veya transfer edilemeyecektir. Ayrıca bu paket sadece yurt için kullanımınız da geçerli olacaktır, yurt dışına çıkarsanız veya Türkiye’den yurt dışı işlemleri gerçekleştirirseniz ek ücret yansıyacaktır.

Pakete kayıt işlemleri ikiye ayrılıyor eğer dakika, sms ve internet almak istiyorsanız; BALLI yazıp 2070’e kısa mesaj gönderip ilk ay ücretsiz kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Direkt internet paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar ise BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz faturalı ve faturasız hatlar için derlediğimiz Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri isimli yazımıza bakarak mevcut aboneler için sunulan hediyelerden haberdar olabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cafer dedi ki:

    Degerli musterimiz, talepte bulunduğunuz paket aktif hale gelmiştir. Teşekkürler admin. Bedava İnternet 2017 yılında da işimi gördü