Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yükleme Şenliği 2 GB – 5 GB – 10 GB Hediye internet

13.09.2018
Türk Telekom Yükleme Şenliği 2 GB – 5 GB – 10 GB Hediye internet

Türk Telekom Yükleme Şenliği bedava internet, artık yükleme yaptığınızda daha fazla internet kazanacaksınız. Okulalrın açılmasına az bir süre kala bu kampanyanın açıklanması çok iyi oldu. Faturasız hat kampanyası olarak kullanabileceğiniz Yükleme Şenliği hediyeleri ile 10 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyorsunuz. Daha öncesinde yükleme yapan abonelerine 2 GB bedava internet veren Türk Telekom (Avea) yeni TL yükleme kampanyasıyla 10 GB Hediye interneti abonelerinin hizmetine sundu.

Eğer yükleme yapmadan hediye alınan kampanyaları görmek istiyorsanız Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kontör yüklemme kampanyasından arkadaşlarınızı haberdar etmek için üst kısımdaki Whatsapp butonu ile paylaşabilirsiniz. Kısa süreli olacağa benzeyen bu kampanya ile Türk Telekom Mağazalarından yapacağınız TL yüklemelerine bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yükleme Şenliği bedava internet Kampanyası

Kampanya ile verilecek olan data paketleri 7 gün geçerli olacaktır. Kullanmadığınız internet hakları devir etmeyecektir. Ayrıca yurt içinde kullanabilirsiniz ve farklı kişilere transfer edilemez. Sende Türk Telekom Yükleme Şenliği bedava internet kampanyasından TL yükleyerek kolayca yararlanabilirsin.

Türk Telekom mağazalarından yapacağınız 35 TL yüklemelere haftalık 2 GB, 40 TL yüklemelere haftalık 5 GB, yine tek seferde yapılan 50 TL ve üstü yüklemelere Haftalık 10 GB cepten internet hediye. Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik tarihleri arasında Türk Telekom mağazalarından tek seferde belirtilen miktarlarda TL yüklemesi gerekmektedir.

Kampanyadan Faydalanan Tarifeler

Şenlik kampanyasından Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunmakta olan bütün bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.,

Hediye kapsamında sunulan data faydaların sona ermesinin ardından, kullanılan hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları 2 KR/ 100 KB aşım olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Bedava internet Kampanyası Hediyeleri

  1. 35 TL Yüklemelere haftalık 2 gb cepten mobil internet paketi faydası.
  2. 40 TL yüklemelere haftalık cepten 5 gb mobil internet paketi.
  3. 50 TL ve üstü yükleme işlemine Haftalık 10 GB cepten internet hediye.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 15.08.2018-15.10.2018 tarihlerinde geçerlidir.
  • Aboneler yükleme yapmadan önce Senlik yazıp 5555‘e göndererek kampanyaya kayıt olmalıdır. Kampanyaya kayıt onaylandıktan sonra yükleme yaparak hediye data paketinden yararlanabilirler.
  • Hediyeler Türk Telekom mağazalarından yapılacak TL yükleme işlemlerinde geçerli olacaktır.
  • Yüklemelerin tek seferde yapılması gerekmektedir.
  • Faturasız hat aboneleri faydalanabilirler.

Türk Telekom ve diğer operatörlere ait en yeni haberleri ve güncel hediye kampanyalarını Bedava internet sayfasından takip edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap