Bedava İnternet Paketi

Türktelekom (Avea) Mobil Faturasız Hat Nasıl Alınır ?

Merhabalar , bugün siz değerli okurlarımıza yine faydalı bir yazı ile işinize yarayacak bilgiler paylaşmayı planlıyoruz. Uzun süredir bir çok okurumuzdan gelen talepler doğrultusunda faturalı ve faturasız hatlar konusunda merak edilenleri paylaştık.

Türk Telekom 0 Hat Nasıl Alınır

Sıfır hat almak için öncelikle yaş şartı bulunmaktadır. 18 yaşını doldurmayan kişilerin hat alması yasalar gereği yasaktır. Ama 18 yaşından küçüklerin de hat almasının bir yolu vardır. Ailesinden birinin izni ile hat sahibi olmak mümkündür. 18 yaşından küçük kişilerin aile izni aldıktan sonra bütün evrakları ile ve ailesinin yanında olması şartı ile herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek başvuru yapmak ve sıfır hat alma imkanı var. Türk Telekom daha önceleri sıfır hatları ücretsiz verirken daha sonraları diğer operatörlerle ortak bir noktada buluşarak sıfır hat alımında içerisinde bir miktar TL yüklü hatları 55 ile 65 TL arasında fiyatlar ile satmaktadır. 18 yaş şartı ve 18 yaşından küçük olma şartları dışında herhangi bir şart yoktur. Dileyen bu şartlar altında sıfır hat alma imkanına sahiptir. Sıfır hat almak için Türk Telekom operatörüne ait Türkiye’de aktif hizmet veren bütün şubeler üzerinden kimlik belgesi ile başvuru yaparak sıfır hat alınabilir. Ayrıca Faturalı hatlarda ise herhangi bir ücret ödemeden aylık kampanyalı veya kampanyasız şekilde kimlik ve ikametgah yada adınıza kayıtlı bir fatura ile ücretsiz olarak faturalı hatta alabilirsiniz. Aynı zamanda türk telekom bedava internet kategorimizide bir inceleminizde fayda var.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zorbey dedi ki:

    Yıllardır avea sonrasında türk telekom abonesiyim hiç değişme yapmadim verdigi avantajlar super

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap