Bedava İnternet Paketi

Yenilenen Selfy Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet

Türk Telekom‘un Youtube tutkunu gençler için yenilediği Selfy Sosyal Large Paketi 5 GB internet’e ek olarak hediye 2 GB ücretsiz internet sayesinde sosyal medyadan vazgeçemeyenlerin en sevdiği paketler arasında yer alıyor.

Selfy Sosyal Large Paketi ile gelen ve sosyal medya hesaplarınızda geçerli olan 2 GB internet şimdi Youtube içinde geçerli. Video izlemeden duramayan sosyal medya tutkunları için en uygun fiyata ucuz internetin keyfini çıkarma zamanı.

5 GB İnternet, +2 GB Bedava İnternet Pakati (Sosyal) , 750 DK her yöne konuşma ve 5000 SMS faydalardan oluşan Sosyal Large Paketi aylık sadece 28 TL!

Evet paket yenilendi ve Youtube uygulaması da sosyal pakete eklendi ama fiyat aynı duruyor. Türk Telekom sabit fiyat sözünü tutmaya ve müşterilerine bu konuda rahatlık vaadetmeye devam ediyor. İşte kampanyanın diğer detayları!

Selfy Sosyal Large Paketi

Selfy’nin Sosyal Large Paketi’nde 28 TL’ye 5GB internet ve 5GB’a ek YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor!

selfy.com.tr

Pakete kayıt olmak için yapmanız gereken işlem sadece başvuru SMS’i göndermek.

SOSYAL LARGE yaz 4545 ‘ e SMS at! Sende Selfy’nin avantajlar dünyasına katıl!


Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet sadece Selfy üyelerinin faydalanabileceği bir Türk Telekom kampanyası diyebiliriz. Selfy’li olabilmek için genç olmanız gerekiyor. Türk Telekom’un gençlere özel hazırladığı Selfy dünyası daha bir çok hediye ve sürpriz avantajları ile sizleri bekliyor!

7-25 arası gençler SELFY yazıp 4545’e göndererek Selfy gençlik dünyasına katılabilirler ve tüm Selfy kampanyalarından ve paketlerinden faydalanabilirler!

  • Son 1 ay içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alarak gelip faturasız Selfy’nin Sosyal Large Paketi‘ne kaydolan müşteriler; paketi ayda 28 TL’ye satın alabilirler!
  • *Ek 2 GB data hakkı sadece sosyal medya uygulamaları olan YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter için geçerlidir.
  • Fiyatlar KDV dahil olup ekstra ücretlendirme paket aşımı yapılmadığı sürece çıkmaz!
  • Paketi alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil  tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.         
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL LARGE TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.          
  • Paket fiyatı son 30 günde Selfy Sosyal Large paketine gelenler için 28 TL olup, mevcut Türk Telekom mobil faturasız diğer tarifede bulunanlar içinse 40 TL’dir.  

Selfy Sosyal Large Paketi 2 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Pakete kayıt müşteri hizmetleri ve başvuru SMS’i aracılığı ile sağlanabilir.


SOSYAL LARGE yaz 4545‘e gönder veya 444 1 444’ü arayarak kayıt olabilirsin.

Paketin aktif olduğu anda 2 GB sosyal medya uygulamalarında geçerli ücretsiz internetin anında aktif olur!

Ayrıca Türk Telekom Bedava İnternet paketlerini incelemek için linke tıklayabilirsiniz!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap