Bedava İnternet Paketi

Bilgisayardan Bedava internet

08.04.2017
Bilgisayardan Bedava internet

Bilgisayardan Bedava internet yapmak bir çoğumuzun düşündüğü fakat yapamadığı şeylerden biridir. Bu duruma tamamen son vermek için bazı tüyolar vereceğim. Bilgisayar Bedava internet 2017 yılı itibariyle artık mümkün. Bu işlemi yaptıktan sonra dilerseniz bilgisayarınızdan video izleyip sosyal medya hesaplarınıza girebilirsiniz. Veya dilerseniz oynadığınız online oyunlar varsa buna giriş yapmakta mümkün. Ek bir program gerektirmeden yapacağınız bu işlem tamamen bedava internet tabanlı bir işlemdir. Uzun zamandır bütün operatörlere ait ücretsiz internet paketlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bedava internet paketi sayfası olarak bu interneti neden bilgisayarda kullanmayasınız diye düşündük. Çünkü bir çok kişi mobilden internet kullanırken pc üzerinden de bazı işlemler yapması gerekiyor ve evinde internet olmadığı için çoğu zaman mağduriyet yaşıyor.

Pc Bedava internet yöntemi ile artık her eve ücretsiz internet girecek. Fakat şunu belirtmem gerekiyor ki hediye internet bittikten sonra bu deneyim de bitiyor. Sayfamızda yer alan yeni kampanyalara göz atıp tabi ki kaldığınız yerden bütün hızıyla bilgisayardan ücretsiz internet kullanmak mümkün. Bizler bilgisayarınıza zararlı programlar kurmadan bilgisayardan bedava internete girme imkanı sunuyoruz. Tabi bu işlem sadece sayfamız ile alakalı değildir, sizi düşünen operatörlerinizin yardımı ile giriş yapabileceksiniz. Buradan sadece nasıl yapacağınıza dair genel bilgileri sizlerle paylaşacağım. Böylece Bilgisayardan Bedava internete Nasıl Girilir ? sorusunun da yanıtını vermiş olacağız.

Bilgisayardan Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bu işlemden faydalanmak için öncelikle akıllı bir cihazınızın olması ve aynı zamanda bir operatörde hat sahibi olmanız gerekiyor.
  • Ardından sayfamızda sürekli güncel olarak paylaşılan bedava internet kampanyalarını takip etmeniz gerekiyor.
  • 3 büyük operatörün hediye internetleri ile alakalı bağlantıları sayfamızdaki kategorilerden veya alt kısımda paylaşacağım bağlantılardan bulabilirsiniz.
  • Güncel kampanyalardan birini yaptığınız da ve hediye internet hattınıza tanımlandığında, Cep Telefonunuzun veri paylaşımı menüsüne giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra paylaşıma aç butonuna tıklayın ve wifi destekli bilgisayarınızdan telefonunuzun internet paylaşımına bağlanın.
  • Böylece cep telefonunuzda bulunan interneti artık bilgisayarınızdan da kullanabilirsiniz.
  • Turkcell kullananlar Turkcell Bedava internet kategorisinden en yeni kampanyaları kontrol edebilir.
  • Vodafone aboneleri ise Vodafone bedava internet paketi menüsüne giriş yapıp hediyelerini hemen alabilir.
  • Türk Telekom müşterileri de bu ücretsiz kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Bedava internet yazımızı okuyabilir.

Not: Eğer yaptığınız kampanya dahilindeki internet biterse, var olan internet paketinden düşüm gerçekleşir. Hiç internetiniz yoksa faturalı hatların faturasına aşım ücreti, kontörlü hatların ise TL düşümü gerçekleşir. Bununla birlikte operatörleriniz güncel kampanya yapmadıkları sürece sayfamızda yeni bir kampanya paylaşılmaz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap