Bedava İnternet Paketi

En Pahallı Modem Markaları ve Fiyatları

21.01.2019
En Pahallı Modem Markaları ve Fiyatları

Ülkemizde ev interneti kullanımı oldukça yaygınlaştı. İnterneti fiber hızda kullananlar, internet seçimi yaptıkları gibi modemlerini de özenle seçiyorlar. Genelde işleri internet olanların önem verdiği internet hızını etkileyen en büyük etkenlerden biri de Modem unsuru. İşletmeler artık internet bağlattıkları zaman Modem’in çekim kapasitesini de göz önünde bulunduruyorlar. Örneğin bir Cafe internet hizmetinden bütün müşterilerinin faydalanabilmesi için daha geniş bir alana interneti yayan modemler tercih ediyor.

En Pahallı Modemler

İnternete en pahallı modem yazdığımızda ya da modem yazdığımızda direkt karşımıza çıkan ASUS RT-AC5300 wireless router Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Siyah Red 90IG0201-BM2G00 Router marma modem karşımıza çıkıyor.

asus modem

Asus RT-AC5300 Modem

  • Marka adı: ASUS
  • Ürün adı: RT-AC5300
  • Wi-Fi bant: Üç bantlı (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz)
  • Güvenlik Algoritması: 64-bit WEP,128-bit WEP,WEP,WPA-EAP,WPA-PSK,WPA2,WPA2-EAP,WPA2-PSK,WPS
  • Modem Fiyatı: 2.395,51 TL‘dir. Modem fiyatı satış noktasına göre farklılık gösterebilir.

Zyxel En Pahallı Modem

Şuan internette arattığımızda en pahallı modem olarak ZyXEL UAG4100 Hotspot Gateway Router WLAN UAG4100-EU0101F Router marka modem 6.873,71 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Zyxel Modem

ZyXEL UAG4100 ağ geçidi & denetleyicisi

  • Marka adı: ZyXEL
  • Ürün adı: UAG4100
  • Fiyatı: 6.873,71 TL’dir.
Modemin internet hızındaki önemi

Modemler internet kullanırken büyük bir öneme sahip. En basit örneğini verecek olursak kapsama alanı, modem’e 5 metre uzaklıktayken wifi kopukluğu yaşanabiliyor. Kaliteli modemler ise wifi kullanımı daha geniş alanlara yaymaya ve interneti alabildiğince hızlı bir şekilde sizlere aktarmak için üretilmiştir.

Tabi ki yukarıdaki modemlerin fiyatı oldukça uçuk, sizler kullanım alanınıza göre forum sayfalarından araştırarak kendinize uygun modem bulup satın alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap