Bedava İnternet Paketi

Evde İnternet Keyfinde Sınırlar Kalkıyor! Kotasız Sınırsız İnternet Paketi

12.03.2019
Evde İnternet Keyfinde Sınırlar Kalkıyor! Kotasız Sınırsız İnternet Paketi

Evde İnternet abonelerinin belki canını sıkan en büyük problemlerden bir tanesi AKN’ dir. Yani Adil Kullanım Kotası. Her ne kadar ev internetiniz sınırsızda olsa belirli bir adil kullanım kotanız vardır aştığınız takdirde ya hızınız düşürülür yahut faturanıza ek fiyat yansıtılır. Bu durumdan sıkıldıysanız evde internet keyfinde sınırları kaldıran bir kampanya ve internet sağlayıcısı ile  tanışmaya hazır mısınız?

Turk.net Sınırsız İnternet Paketi

1996 Yılından beri bağımsız iletişim operatörü olarak hizmet veren TURKNET, evde interneti sınırsız ve üst düzey hız limitleri ile sabit fiyata evde internet hızı sunmaya başladı. Evde Sınırsız İnternet Paketi hizmeti için aylık sabit fiyat sadece 64.99 TL!

Yanlış duymadınız. Kota yok, taahhüt yok, 100 MBPS’ye varan hızlarda en ucuz sınırsız internet fiyatı  64.99. İşte Detaylar:

  • TURKNET’te kota yok!Sınırsız interneti kotam bitecek derdi yaşamadan, hızınız düşmeden, doya doya kullanırsınız.
  • Eğer mevcut TURKNET alt yapısından faydalanabilecek bir alanda iseniz Max. 100 MBPS donwload hızı ile internet hızınızın sınırlarını zorlarsınız.
  • Diğer alt yapı bölgelerinde Max. 35 MBPS download ve 3 MBPS upload hızından yararlanırsınız. (35 MBPS download ile aynı evde 7 kişi yüksek hd kalite filmi kesintisiz izleyebilir! 1 GB veriyi 4 dakikada indirebilir!)
  • Bu internet haklarının yanında aylık her yöne 1.000 dakika konuşma sizi bekliyor.
  • TURKNET’in en güzel yönlerinden bir tanesi istediğiniz zaman ne sebeple olursa olsun vazgeçme özgürlüğüne sahip olmanız. Taahhütsüz hizmetin amacı mecburi olarak değil memnun kaldığınız için kullanmanız. Bu avantajı sunan sayılı firmalardan birisi TURKNET. Vazgeçme bedeli, cayma bedeli vs yok.

Tek Paket, Tek Fiyat 64.99

TURKNET’ te farklı farklı paketler ve fiyatlar yok. Hemen her ihtiyaca cevap verebilecek üst düzey bir paket var ve tek fiyat var. Aylık 64.99 TL’ye sınırsız ve hızlı interneti AKN, kota ve taahhüt olmadan denemeye değmez mi sizce?

Şimdi evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz!
Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL.
Üstelik kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan başvurularda sadece 30 TL!

TURKNET

Turknet Sınırsız Ev İnterneti Başvuru

Eğer mevcut ev internetiniz başka bir operatördense ve cayma bedeli ödemekten korkuyorsanız üzülmeyin. TURKNET müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının bir sonucu olarak cayma bedelinizi 120 TL’ye kadar karşılamayı taahhüt ediyor. Şöyle ki: Başka bir operatörden cayma bedelinizin taahhüt bozma faturasını “Online İşlemler” kısmından TURKNET’e göndermeniz durumunda aylık 20 TL indirim 6 ay boyunca hattınıza tanımlanır. Böylelikle 120 TL indirim kazanmış olursunuz.

Başvuru için yapmanız gereken TURK.NET internet sitesine girerek “Hemen Başvuru” butonuna tıklamak. Karşınıza çıkan formu doldurduğunuz anda süreç başlamış olacak. Doldurduğunuz formu yazıcıdan çıktı alarak TURK.NET’ e MNG kargo ile alıcı ödemeli göndermeniz yeterli olacaktır.

Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız 0850 288 8081 nolu TURKNET Çağrı Mekrkezini arayarak başvuru sürecinizi baştalabilirsiniz!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap