Bedava İnternet Paketi

Instagram internetsiz Kullanma

15.05.2017
Instagram internetsiz Kullanma

İnstagram internet olmadan nasıl kullanılır ? ve instagram internetsiz kullanılır mı ? gibi sorular bir çoğumuzun aklına gelmiştir. Şuanda bir çok sosyal medya uygulama ve sayfalarının internet aracılığıyla kullanıldığını biliyoruz. Peki bunları internet paketimiz bittikten sonra kullanma şansımız var mıdır? Bu soru uzun süreden beri bazı kullanıcıların kafasını karıştırıyor. Şuanda bu uygulama, diğer sosyal medya platformlarına göre en fazla kullanılan ve insanların içerisinde en fazla zaman geçirdiği mobil uygulama olarak bilinmekte. Peki instagram uygulamasının bu kadar fazla kullanmasının sebebi ne ? Bu sorunun cevabı oldukça basit, diğer sosyal platformlar neredeyse çöplük halini aldı. Bunun sebebi ise gerçek olmayan hesaplar ve olur olmadık yerde çıkan reklamlar. Ayrıca herkesin her an istediği gibi rahatlıkla fotoğraf ve video paylaştığı milyonların kullandığı bir uygulama olmasının da etkisi var. Peki bizler bu uygulamayı nasıl internet olmadan kullanabiliriz ? Tabi ki internet olmadan kullanmanız imkansız. Fakat sayfamızda yer alan, Bedava internet paketlerinden sizler için uygun olanlara katılım gerçekleştirip ücretsiz bir şekilde internet alarak kullanabilirsiniz.

Burada bütün operatörlere ait en güncel bedava internet paketi kampanyaları paylaşılıyor. Kampanyalara katılım bazen SMS yolu ile bazen mobil uygulamalar yardımı ile gerçekleştirilebilir. Eğer hiç internetiniz yoksa Wifi olan bir yerden sayfada yer alan kendi operatör kampanyalarınızı seçip katılım gerçekleştirebilirsiniz. Burada yer alan kampanyalar Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin sizler için yaptığı ücretsiz içeriklerdir. Bazı kampanyalar yeni müşteriler için geçerli olabilir, bunlara mevcut aboneler katılamaz. Sayfada nasıl yapılır kısmını okuyarak hemen giriş yapıp kullanabilirsiniz.

Turkcell müşterileri paylaştığımız kampanyalardan en fazla faydalanan müşteriler arasında yer alıyor. 4.5G ve benzeri mobil uygulama kampanyaları ile bir çok abone bedava internet kullandı. Ek olarak şunu da belirtmekte fayda var; internet olmadan bu mobil uygulamayı kullanamazsınız. Farklı yöntemler kullanmanız cihazınıza olumsuz yönde etkiler yaratabilir. Bunun yerine önerimiz operatörünüzün kampanyalarından faydalanarak bu tür işlemleri yapmanız daha yararlı olacaktır.

İnstagram uygulaması dilerseniz Google Play veya App Store’dan cihazınıza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsizdir fakat internetsiz kullanılamaz. Yalnızca instagram bedava internet paketi yardımı ile kullanılabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap