Bedava İnternet Paketi

internet Hız testi – Mobil internet Hız Testi

30.10.2018
internet Hız testi – Mobil internet Hız Testi

İnternet Hız testi, Ev internetinde ve cep telefonlarında bolca kullanılan işlemlerden biri. Aboneler internetleri az çektiğinde veya ağır çalıştığında hızını merak edip hız testi yapıyorlar. Hız testini operatörlerin sayfasından veya farklı internet sitelerinden kolayca yapabilirsiniz. Hız testinin en çok başvurulduğu durumlar ise, Oyun yüklerken yavaş yüklenmesi, internet bağlantısının oldukça yavaş oluşu ve oyunlarda yaşanan donma kasma gibi olaylarda kullanılmakta.

Hız testinin yanı sıra mobil hatlarınızda kullanabileceğiniz hediye internet kampanyaları için en aşağıda bulunan listede GSM Operatörünüzü seçip güncel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İçindekiler

Mobil Cep Telefonu internet Hız Testi

Turkcell internet hız testi Turkcell aboneleri tarafından internet hızını ölçmekte kullanılan en büyük araçlardan biri. 4.5G hizmetinin ardından mobil internet kullanımlarında oldukça yüksek bir hız değişimi oldu. Yakın zamanda da Turkcell 5G teknolojisine hazır olduklarını duyurmuştu.
Vodafone ve Türk Telekom mobil hattınızda bulunan internetin de hız testini yapabilirsiniz. Hız testi yaparken 4.5G uyumlu cihazınızda 4.5G özelliği kapalıysa daha düşük bir hız sonucu alabileceğinizi unutmayın.

İnternet Hız Testi Nasıl Yapılır ?

Speedtest, ookla gibi bir çok sitede internetinizin hızını ölçebilirsiniz. Ayrıca internet hız testi yaparken ip adresinizi, Ping süresi, indirme hızı ve yükleme hızlarını kolayca kontrol edebilirsiniz.

İnternet hız testinizi kolayca gerçekleştirmek için: buradan < test yapabilirsiniz.

İnternet hız testi yaptıktan sonra ev internetiniz paket özelliklerine göre daha düşük bir hızda hizmet veriyorsa, internet sağlayıcınız ile görüşme yapıp problemin giderilmesini talep edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap