Bedava İnternet Paketi

Modem internet Işığı Neden Yanmıyor ?

22.10.2018
Modem internet Işığı Neden Yanmıyor ?

Modem internet ışığı yanmıyor neden ? Bir çok kişinin karşılaştığı sorunlardan biridir. Muhtemelen şuanda sizlerde bu sorunu yaşadığınızdan dolayı çözümler arıyorsunuzdur. Bir çok kişi bu tür problemler yaşadığında genelde modemi resetler fakat sorun çoğu zaman çözülmez. Bu problem yaşandığında genelde kullanılan internet alt yapısının müşteri hizmetleri aranız ve bilgi alınır.

Modeminizin Sadece INTERNET ışığı yanmıyorsa kablolarda sorun yaşıyor olabilirsiniz. Kopma, zedelenme ve benzeri gibi. Fakat genel anlamda sorunun sebebi internet alt yapısında yapılan çalışmalardan kaynaklanmaktadır.

Modem internet Işığı Hiç Yanmıyor ?

Vodafone Süper Net Modem internet ışığı yanmıyor, bunun sebebi de yine internette çalışma olması yada kablolarla alakalı bir sıkıntı olabilir. Fatura ödemesi geciktiğinde internetiniz kapatılabilir. Bu nedenle internet faturanızın ödenip ödenmediğini de kontrol etmenizi öneririz.
Turkcell Süper Online Modemin internet ışığı yanmıyor, Turkcell alt yapısı ile internet kullananlar için de yine aynı durumlar söz konusudur.
TTNet Türk Telekom aboneleri de bu problemle sık sık karşılaşa bilir bu sorunun sebebi yukarıda yazdığımız sebeplerden biri ya da bir kaçı olabilir.

Modeminizin sadece internet ışığı yanmıyorsa öncelikli olarak müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi almanızda fayda var. Eğer alt yapı ile alakalı bir problem söz konusu değilse, modem ya da kablo hattınızda bir arıza oluşmuş olabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap