Bedava İnternet Paketi

Selfy Muud 3 Ay Bedava Kampanyası

13.10.2018
Selfy Muud 3 Ay Bedava Kampanyası

Türk Telekom 3 Ay Hediye Muud Kampanyasıyla Özgürce Müzik Keyfi Sunan Muud Uygulamasını bedava kullanın. Muud uygulamasında milyonlarca şarkıyı çevrimiçi ya da çevrimmdışı dinleyebilirsiniz. Spotify gibi bir müzik dinleme platforumu olan Muud ile Türk Telekom’un yaptığı anlaşma sonunda Muud uygulamasından müzik dinlerken premium’u 3 ay ücretsiz kullanın. Türk Telekom Selfy’lilere özel olan kampanya ile Muud Mobil Müzik Uygulamasından dilediğiniz gibi müzik dinleyin yada telefonunuza yükleyin.

Muud uygulaması dışında bedava internete ihtiyaç duyanlar Türk Telekom Bedava internet konusunda yer alan diğer kampanyalara da bakabilirler.

Türk Telekom müşterilerinin çokça kullandığı Muud uygulamasını farklı operatörlerde olan abonelerde kullanabilir. Fakat hediye olarak verilen Muud 3 Ay kampanyasından yalnızca Türk Telekom Selfy müşterileri yararlanabileceklerdir.

 Muud Mobil Uygulaması Nedir ?

Muud Mobil​ uygulaması, zengin Muud müzik arşivinin mobil cihazlardan kullanabilmesini sağlayan, siz bilgisayar başında değilken bile Muud’da oluşturduğunuz şarkı listelerinize ulaşmanızı sağlayan uygulamadır. Bütün müziklere HD kalitede ulaşıp kendi listenizi oluşturabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan da Muud’u kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için muud.com.tr’ye giriş yapıp kayıt olmanız yeterlidir. Muud uygulamasından da Muud servisine üyelik yapabilir, premium olarak satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Özgürce Müzik Keyfi Sunan Muud Hediye Kampanyası

Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlı ve 31.12.2018 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Muud Premium’da da Turkcell ve Vodafone aboneleri bu ara kampanya var, normalde aylık 9.99 TL olan Premium üyelik ilk 1 ay ücretsiz, sonrasında ise 4.99 TL olarak alabilirsiniz. Selfyliler aşağıdaki işlemleri yaparak 3 ay hediye premium kullanabilecekler.

Türk Telekom’un yaptığı Selfy kampanya ile Muud uygulamasından müzik dinlerken tarife bunları listeleyip çevrimdışıyken de dinleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Muud Nasıl Yapılır ?

  • MUZIK yazıp 5060’e SMS göndererek şifrenizi alın, Muud’a ücretsiz üye olun. Aldığın şifre ile Muud Premium PIN kodu ve aktivasyon kodu www.muud.com.tr ya da Muud Android mobil uygulamasında bulunan Premium’a Geç alanından “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” bölümüne girerek Selfy’ e özel 3 ay ücretsiz Muud Premium kampanyasından faydalan. 3 ay boyunca herhangi bir yenileme işlemi yapmana gerek kalmadan bedava kullan.
  • İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfiniz artık yarıda bölünmeyecek. Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Muud’u çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini istediğin gibi yaşayabilirsin.
  • Bedava internet kampanyası değildir, Muud Premium’u 3 ay ücretsiz kullanmanıza olanak sağlar.
  • Muud Kullanırken mevcut internet paketinizden tüketim gerçekleşir.
  • Zaten Muud Premium üyeliği olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  • 1 aylık ücretsiz kullanımı Turkcell ya da Vodafone müşterileri de yapabilirler. Türk Telekom’a özle 3 AY premium hakkı sunulmaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap