Bedava İnternet Paketi

Ttnet – Türk Telekom Modem Fiyatları

11.01.2019
Ttnet – Türk Telekom Modem Fiyatları

Adsl Modem ve VDSL Modem fiyatları 2019’da ne kadar ? Evine internet bağlatanların aklımdaki genel sorulardan biri de bu olabilir. Modem fiyatları sürekli değişkenlik göstermekte. Harici bir modem alırsanız kapsama alanı ve diğer özelliklerine göre fiyat farklılığı gösterebiliyor. Evde internet bağlarken modem seçiminizi kendiniz de yapabilirsiniz, Örneğin; internet bağlama talebinde bulunduğunuzda modem istemediğinizi belirtip, internet türüne göre VDSL ya da Adsl modem satın alabilirsiniz.

Vdsl Nedir ?

VDSL (Very High Speed Digital Subscriber Line) açılım olarak çok yüksek hızlı dijital internet hattı olarak bilinmektedir. Bakır kablo aracılığı ile santrale kısa mesafede bulunmakta olan internet abonelerine yüksek bant genişliği sunan hızlı bir internet hizmet aracıdır.

Adsl Nedir ?

ADSL teknolojisi, şu anda ülkemizde bir çok kişinin kullandığı internet hizmetidir, bakır kablolar üzerinden veri aktarımın için özel olarak geliştirilmiş veri aktarım aracıdır.

Modem Fiyatları

Şimdi Modem Almanın Tam Zamanı diyen Türk Telekom’da modem fiyatı nedir ?

​​Ayda 7 TL’den başlayan fiyatlar ile yepyeni hiper hızlı modem sahibi olabilirsiniz. Siz de çok avantajlı Taksitli Modem Kampanyasından faydalanın, 24 ay ve 1​2 ay taksit seçenekleri ile Hiper Hızlı Modem sahibi olun.

Yepyeni modeme hemen sahip olmak için online başvuru yapabilirsiniz.

Vdsl Modem Fiyatı: Peşin Fiyatı 168 TL’dir. 24 Ay taksitli satın aldığınızda ayda 7 TL, 12 Ay Taksitle ayda 14 TL’ye satın alabilirsiniz. Kampanyalı modem fiyatı TT tarafından değiştirilebilir. Modem siparişi verirken Müşteri Temsilcisinden güncel fiyatı hakkında bilgi almanız önerilir.

Operatörden değil de direkt teknoloji mağazasından satın almak isterseniz modem özelliklerine göre fiyatta değişiklik gösterir. İhtiyacınıza göre modemi herhangi bir teknoloji mağazasından alabilirsiniz. Fakat alacağınız modemin internet bağlantınız ile uyumlu olması gerekir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap