Bedava İnternet Paketi

30 GB Bedava internet – Prime Eksper 10 GB Tarifesi

21.10.2018
30 GB Bedava internet – Prime Eksper 10 GB Tarifesi

Türk Telekom Prime Eksper 10 GB Tarifesine gelenlere 3 ay boyunca 30 GB internet Hediye ediliyor. Türk Telekom Mutlu Tarifeler kategorisinde yer alan bu paket ile bir çok avantaja sahip olabilirsiniz. Türk Telekom’dan Haftada 2 Gün Hediye İnternet ile Prime Eksper 10GB Tarifesi 10 GB internet, 1000 dakika ve 1000 adet her yöne sms hakkı bulunuyor. Prime Eksper 10GB Tarifesi dahilinde ücretsiz e-dergi kullanım hakkı ve uygulamada geçerli olacak olan sınırsız internet bulunuyor. Uygulamayı Google Play ve App Store’dan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Mevcut faturalı ve hazır kart abonelerine özel hediyeler için Türk Telekom Bedava internet sayfasına giriş yapıp size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya yeni hat, hat taşıma ve faturasız hattan faturalı hatta geçenler için 45 Türk lirasıdır.

Türk Telekom Prime Eksper 10 GB Paketi

Numara taşıma, yeni hat alarak ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız paketlerinden geçiş yoluyla Prime Eksper 10 GB tarifesine kayıt olan aboneler 12+12 fatura dönemi süresince Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikleri taktirde, kampanya yapılan fatura döneminden itibaren geçerli olacak şekilde ilk 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 45 TL, ikinci 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 48 TL olarak ücretlendirilir.
Tarife İçeriği

Prime Eksper 10GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Prime Eksper 10GB Tarifesi
İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret* 45 TL *
İkinci 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret** 48 TL *
Taahhütsüz Aylık Ücret*** 55 TL **
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 10 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 500MB/12 TL
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri Kademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 90 Kr/Dk
SMS Ücreti 90 Kr/SMS
MMS Ücreti 1,25 TL/MMS

Türk Telekom Prime Eksper 30 GB Hediyesi Nasıl Yapılır ?

Belirtilen koşulları sahip olan aboneler  PRIME 30GB yazıp 5555‘e SMS gödererek kampanyaya kayıt için başvuru yapabilir. Söz konusu kampanyaya kayıt olunduğu taktirde hattınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Kampanya kaydının başarısız olması halinde yine SMS ile bilgi verilecektir.

Kampanyaya kayıt olunduktan sonra her fatura kesiminin ardından 3 ay boyunca 30 gb internet hediye edilir. Bu sayede 3 ay boyunca toplamda 40 GB internet kullanmış olursunuz.

Türk Telekom Prime Eksper 10 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Türk Telekom mağazalarına giderek Prime Eksper 10GB Tarifesine geçiş işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Farklı bir Gsm operatörünü kullanıyorsanız yine Türk Telekom mağazalarından hat taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap