Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 23 Nisan’a Özel 5 GB İnternet Kampanyası

23 Nisan’a özel 2. kampanya Türk Telekom‘dan geldi. Daha önce Turkcell’in cazip 23 Nisan Hediye Kampanyasını tanıtmıştık. Bu sefer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bu haftaya özel indirimini duyurdu. İşte 23 Nisan Türk Telekom 5 GB İnternet Kampanyası detayları ve sık sorulanlar!

Türk Telekom’un çocukları düşünerek düzenlediği indirimle 5GB kampanyasından yararlanabilmek için tek başvuru kanalının Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eğer hala Türk Telekom Mobil Uygulaması telefonunuzda yüklü değilse hemen indirmek için Play Store veya App Store arama kısmına “Türk Telekom Online İşlemler” yazarak ilk sırada çıkan uygulamayı yükleyebilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel Türk Telekom 5 GB İnternet sadece 10 TL!

türk telekom internet kampanyası

Türk Telekom 23 Nisan Kampanyası

2019 23 Nisan Türk Telekom Kampanyası kapsamında hemen Online İşlemler uygulamasına girerek internet paketleri sayfasından 5GB interneti (1 haftalık) 10 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  • Paket ücreti KDV dahil fiyattır.
  • Paket kapsamında verilen internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Paket içerisinde yer alan 5GB internet APN üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için geçerlidir.
  • Paket 1 haftalık olup tek seferliktir. Kendi kendine yenilenmez.
  • Pakette yer alan internet bittiğinde eğer mevcut başka internet paketi yoksa ücretlendirme 2KR/100KB üzerinden olacaktır.
  • 23 Nisan İnternet Kampanyası kapsamında sunulan internet bir başkasına devredilemez ve ticari faaliyetlerde kullanılamaz.
  • 1 Haftalık kullanım süresi sona erdiğinde kalan haklar silinir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap