Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Cebine Gelsin Her Ay 4 GB Bedava internet

Türk Telekom Cebine Gelsin 4 GB Bedava internet Kampanyası ile ev interneti bağlatanların cebine de her ay 4 GB bedava internet geliyor. Benim için internet evde fiber hız cepte bol GB demek diyenlere özel kampanya. Türk Telekom evde internete gelenlere her ay 4GB mobil internet size özel hediye gelsin. Cebine Gelsin Kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak.​ Katılmayı düşünenlerin bu tarihe kadar aşağıda belirtilen işlemleri yapması gerekir.

Bu kampanyadan faydalanamayanlar için en yeni hediye internet veren kampanyalar Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer alıyor. Buradan haftalık, aylık ücretsiz cepten imnternet paketleri nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

 • Turkcell kampanyaları için hemen Turkcell Bedava internet sayfasına girip haftalık, aylık hediye kampanyalara bakın.

Türk Telekom Cebine Gelsin Kampanyası

Kampanyadan bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek faydalanabilirler. Kampanya ücretleri 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanacak evde internet paketleri;

 1. Fiber Limitsiz internet S
 2. Fiber Limitsiz internet M
 3. Fiber Limitsiz internet L
 4. Fiber Limitsiz internet XL
 5. Fiber Limitsiz internet XXL

yukarıdaki paketlerin fiyatlarını ve kampanyaya katılım koşullarını müşteri hizmetleri ya da cep merkezleri ile iletişime geçip detaylı bir şekilde edinebilirsiniz. Her ay 4 GB ücretsiz cepten internet verilebilmesi için aktif Türk Telekom mobil hat müşteri olmanız gerekir. Kampanya kapsamında Türk Telekom mobil hattına 24 aylık kampanya süresi boyunca her ay, ücretsiz 4 GB Mobil Cepten İnternet Paketi hediye olarak tanımlanır. Paket aşım ücretleri kampanyaya dahil değildir, aşım yapıldığında tarife aşım ücretleri faturaya yansır.

Türk Telekom 24 Ay Boyunca Her Ay 4 GB Bedava internet

Kampanyaya katıldığınız taktirde 24 ay boyunca her ay hattınıza otomatik olarak 4 gb ücretsiz internet tanımlanacaktır. Daha önce Türk Telekom evde internet müşterisi olan ve abonelik iptali yapanlar, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan faydalanamazlar.

Türk Telekom Cebine Gelsin 4 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

 • Yeni Türk Telekom evde internet müşterisi olduktan sonra ve internet aktivasyonu tamamlandıktan sonra EVDECEPTE yazıp 5555’e SMS gönderip kampanyaya katılabilirsiniz.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak Tarife hariç tüm bireysel faturalı aboneler kampanyadan faydalanabilirler.
 • Türk Telekom Evde İnternet başvurusunun yapıldığı TC kimlik numarası ile Türk Telekom Mobil numarasının aynı TCKN’ye ait olması mecburi değildir.
 • Hediye yurt içinde geçerlidir, devir etme ya da durma özelliği yoktur.
 • Her bir GSM numarası kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir. Birden fazla abonelik yapılması durumunda, farklı GSM numaraları ile birden fazla kez kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yukarıdaki Whatsapp butonunu kullanarak bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sayfanın en alt kısmına bakın, burada size özel Vodafone, Turkcell, Türk Telekom kampanyaları var.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap