Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom ile İnternette Sınırlar Kalkıyor

18.12.2018
Türk Telekom ile İnternette Sınırlar Kalkıyor

Uzun süredir dillerde olan Sınırsız AKN’siz internet paketleri 1 ocak itibariyle hayatımıza girecek. Türkiye’nin interneti Türk Telekom, 1 Ocak’tan itibaren yepyeni bu sınırsız internet paketleri ile yeni bir dönem başlatıyor. Mevcut aboneler 1 Ocak’tan itibaren kullanmış bulundukları paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten yararlanabilecekler. Mevcut internet kullanan abonelerin aklındaki soru ise benim kampanyam bitmedi sınırsız paket kullanabilir miyim diye kafalarını karıştırmakta. Mevcut paket kullanan aboneler taahhüt süresince, mevcut paketlerin taahhütlü ücretlerine ek bir ücret ödemeden limitsiz hizmetten faydalanacaklar. Taahhüt bitiminde ise sınırsız kullanım hakkı devam edecek ve müşteriler dilerse kampanya sürelerini yenileyip limitsiz internetten mevcut abonelere özel avantajlı fiyatlarla yararlanabilecekler. Mevcut abonelere özel kampanyalar ise çok fiber internet ile duyurulacaktır.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz 4.5G hızındaki ücretsiz internet kampanyaları içinse Türk Telekom Bedava internet sayfasındaki kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Limitsiz internet Hizmetinden Kimler Yararlanabilir ?

Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan kampanyalı ve kampanyasız bütün abonelere limitsiz internet hizmeti verilecektir.

Bu değişimden etkilenmeyecek aboneler;

Mevcut full limitsiz internet paketleri (limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota data paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyasındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB paketleri yapılan yenilik kapsamında olmadığından bu paketlerdeki aboneler değişiklikten etkilenmez, paketleri mevcut hali ile devam eder.

Limitsiz internete Geçiş Yapılınca Fatura Yüksek Gelir Mi ?

Yapılan düzenleme neticesinde abonelerin fatura tutarlarında bir değişiklik olmaz. Aboneler mevcutta kullandıkları internet paketinin ücretleri üzerinden, ekstra hiç bir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirilir. Mevcut AKN paketleri kullanan taahhütlü aboneler aktif taahhüt süresince hiç bir ek ücret ödemeden limitsiz paket kullanırlar, taahhüt son bulduğunda ise liste fiyatları üzerinden yine limitsiz hizmet alırlar. Mevcut kampanyasız yani taahhütsiz aboneler ise paketlerinin mevcut fiyatı üzerinden limitsiz hizmet alabilirler. Taahhütsüz aboneler isterlerse avantajlı limitsiz paket tekliflerinden faydalanabileceklerdir.

Daha Fazlası için 444 1 444 arayıp bilgi alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap