Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Online İşlemler – Mobil Uygulaması

19.02.2017
Türk Telekom Online İşlemler – Mobil Uygulaması

Online İşlemler – Mobil Uygulaması Android Apk indir ve faturanın kontrolüne hemen başla.

Bu uygulama ile faturasız ve faturalı hat kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran uygulama. Bu uygulama ile kolayca güncel faturanızı kontrol edebilir, bunun yanında TL yükleme işlemleri yapabilirsiniz. Öncelikle uygulamaların amacı müşterilerin hatları ile alakalı bazı işlemleri Türk Telekom Online işlemler uygulaması üzerinden kolayca yapmalarına olanak sağlamak. Bununla beraber ek paket ihtiyacı duyulduğunda ek bir yardıma gereksinim duyulmadan bu uygulama üzerinden alınmasını sağlamak. Türk Telekom Mobil uygulamasını android akıllı cihazlarınıza sizlerde indirip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Uygulamaya Google Play Store üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ne işe yarar, özellikleri nelerdir? 

Bu uygulama sayesinde  Avea, TTnet ve Türk Telekom müşterileribir uygulama yardımı ile bir çok işlemi buradan gerçekleştirebilir. Online işlemler Mobil, uygulaması aracılığıyl fatura ödeme, borç görüntüleme, tarife ve paket sorgulama ve satın alma işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun yanında alt kısımdaki işlemleri de kolayca yapabilirsiniz.

  • Fatura işlemleri ve görüşme, paket detayları sorgulama
  • Tarife değişikliği yapılabilir,
  • Bilgi, arıza ve destek talebi oluşturmak için kullanabilirsiniz,
  • En yakın üye ve nöbetçi eczaneleri bu uygulama üzerinden bulabilirsiniz.

Sürekli güncellenen uygulama ile artık bilgilerinize daha hızlı erişin. Uygulamayı indirerek; Resimli Parola ve Parmak izi ile giriş özellikleri sayesinde şifrenizi istemediğiniz kişilerden saklarsınız. Bir çok kişi kullanım bilgilerinin başkaları tarafından sorgulandığını belirtiyor. Türk Telekom bu şifreleme yöntemi ile problem yaratacak durumlara son vermiş durumda. Artık tarife değiştirmek için Cep Merkezine gitmeye veya Müşteri Hizmetlerini aramaya gerek yok uygulama yardımı ile bu işlemi sizler gerçekleştirin. Bakiye bilginizi öğrenip banka veya kredi kartınız ile yükleme yapabilirsiniz. Ödenen ve ödenmemiş fatura bilgilerinize de buradan çabucak ulaşın. Hattınızın 3G, 4.5G, Uluslar arası arama özelliklerine açma ve kapama işlemlerini de buradan basit bir işlemle yapabilirsiniz. Widget özelliği ile Android cihazınızda kalan kullanım miktarlarını sürekli telefonunuzun ana ekranından izleyebilirsiniz.

Uygulamaya ilk giriş yaptığınızda beni hatırla özelliğini aktif hale getirip sürekli şifre girmeye gereksinim duymadan anlık girişler yapabilirsiniz. Bunun yanında ilk olarak uygulamayı kullanabilmek için SIFRE yazıp 5555’e kısa sms gönderin gelen şifre ve cep telefonu numaranız ile sizlerde Türk Telekom Online İşlemler – Mobil uygulamasının tadını çıkarın. Bununla beraber sayfamızda yer alan Türk Telekom bedava internet faydaları için bağlantıya tıklayıp hemen kontrol edin.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap