Bedava İnternet Paketi

Youtube internetsiz Kullanma – Video izleme

23.05.2017

Youtube internetsiz Kullanmak ve Youtube internet paketi olmadan video nasıl izlenir ?

Youtube internetsiz Kullanma – Video izleme

Cihazlarımızda internetin hızlı bir şekilde tükenmesinin en büyük sebeplerinden biri de Youtube video izleme işlemleri. Bildiğiniz gibi 4.5G ile cihazlar daha hızlı internet kullanmaya ve internet paketleri de daha kısa sürede bitmeye başladı. Bunun sebebi ise açtığımız videolar eskiden 360p kalitesinde açılırken, artık en düşük 480p ve daha yüksek kalitelerde açılıyor. Ayrıca 4.5G ile hızlanan internet sayesinde 10 saniyesine bakmak için girdiğiniz videonun tamamı yükleniyor ve bu da internetin daha hızlı bitmesine yol açıyor. Youtube’da genelde yemek tarifleri, teknoloji videoları, dıy videoları ve en çok oyun videoları izleniyor. Youtube internet olmadan kullanmak  ve youtube internetsiz nasıl kullanılır gibi sorular bir çoğumuzun kafasında oluşmuştur. Bunu yalnızca operatörlerimizin bizlere verdikleri bedava internet kampanyaları yardımı ile yapabiliyoruz.  Turkcell internetsiz youtube, Vodafone internet olmadan youtube video izlemek veya Türk Telekom internetsiz youtube videoları izlemek mümkün değil yani.

Youtube

Bu konuyu araştırdığınızda bir çok kişi APN ve buna benzer ögeleri değiştirmenizi belirtecektir. Fakat şöyle bir gerçek var ki bu yöntemlerin çalışma garantisi yok. Çalışma garantisi olsa dahi bunlar ne kadar güvenli ? Girdiğiniz ayarlar sayesinde bütün kişisel verilerinize başkaları tarafından ulaşılabilir. Bu yüzden sizlerde bu tür uygulamaları bedava kullanmak istiyorsanız sayfamızda yer alan güncel operatör kampanyalarınıza bakabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kampanyalar bedava internet paketi sayesinde gerçekleştirilmez. Bu sayfada sadece operatörünüz bir kampanya paylaştığında bununla alakalı bilgilendirici metinler yazılır. Youtube internetsiz video nasıl izlenir sorunuza umarım yanıt verebilmişizdir. Sayfadaki kategorileri açıp operatörünüzü seçerek hediyeleri görebilirsiniz.

Youtube Video izlerken İnternet Nasıl Verimli Kullanılır ?

  • Öncelikle açtığınız videoların kalitesini 240p veya 360p aralığında değiştirmenizi öneririm. Çünkü cep telefonları küçük cihazlar olduğundan düşük kalitede izlediğinizde dahi görüntü çok fazla dağılmaz.
  • Ayrıca açtığınız videoda istediğiniz bilgiye ulaştıktan sonra hemen kapatmanızı öneririm. İzlemediğiniz kısımlar da yüklendiğinde internetinizden tüketir.
  • Buna ek olarak operatörlerinizin Youtube ve buna benzer video kanalları için çıkardıkları ek video internet paketleri bulunuyor bunları satın alıp kullanmanız önerilir.

Youtube Bedava Video izlemek isteyenler için tamamen ücretsiz hizmet veren bir uygulama ve video sayfasıdır. Youtube’dan izlediğiniz videolar ek bir ücrete tabii tutulmaz. Kullanım yaptığınızda mevcut internet kullanımı yapıldığından tarifenizden düşüm gerçekleşir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap