Bedava İnternet Paketi

Zyxel VMG3312-B10B Arayüz Modem Şifresi

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda VMG3312-B10B şifresi ni sizlerle paylaşacağız. Bir çok kişi bu modem türüyle alakalı problem yaşıyor muş bütün sorularınıza cevap olacak şekilde hızlı bir cevap vermeyi umut ediyorum. TTNET kullanıcıları için yapmaları gereken adımlar alt kısımdaki gibidir. Bu arada sitemizden operatörlere ait hediye internetlerden de haberdar olabilirsiniz.
VMG3312-B10B ttnet Şifresi
Sonradan alınan modemlerde kullanıcı adı : admin şifre : 1234
TTnet ‘den alınan modemlerde ise kullanıcı adı : admin şifre : ttnet olarak değişmektedir.

Her iki işlemi yaptıktan sonra dahi giriş yapamıyorsanız, biraz düşünüp şifreyi hatırlamanız gerekiyor veya modemi resetlemek gerekecek. Peki Modem Nasıl resetlenir ? ( Arka kısımda içeriye doğru küçük bir delik bulunuyor reset yazar, ince bir iğne yardımı ile yaklaşık 20 saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır.)


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap