Bedava İnternet Paketi

Arama Yaparken Ses Değiştirme Android & İos

Ses Degistirici
Arama Yaparken Ses Değiştirme Uygulaması


Merhaba BedavaİnternetPaketi takipçileri bugün sizlerle aradığınız kişiye sizin sesiniz değil’de tamamen farklı bir tonda farklı bir ses ileten programı anlatacağız. Program kullanışı oldukça basit olmakla birlikte kullanışlıdır. İlk olarak ismini vereceğim android ses değiştirme programını cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Eğer İos bir cihaz Kullanıyorsanız iphone ses değiştirme programı ile sizlerde sesinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Programın amacı nedir? diye düşündüğünüzü biliyorum bu program ile birbirinden eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Eski sevgilinize platoniklik’te yapabilirsiniz ama aşırıya ve rahatsız ediciliğe kaçmanızı pek önermem zira uygulamanın amacı insanları eğlendirmek. Arama yaparken program içi arama yapmanız gerekiyor konuşmalarınız eğer varsa dakikanız’dan yoksa ek ücrete tabi tutulursunuz.

Ses değiştirici Uygulamalar arasında benim kullandığım uygulamalardan birini sizlerle paylaşmak isterim bu program sayesinde bir çok ses tonu ile eğlenebilirsiniz.

Aynı zamanda bedava internet paketleri konusundada hangi operatörü kullanıyorsanız sitemizde sizlere yararlı ücretsiz internet paketleri hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.