Bedava İnternet Paketi

İnstagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Herkesin kullanmış olduğu sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen instagram kullanıcısı arttıkça hesap çalma durumları’da söz konusu olmaya başladı. Hesabı çalınan herkesin kalındaki tek soru İnstagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım ? Öncelikle hesabınızın şifresi ve maili değiştirilmeye çalışıldığında instagram tarafından kayıtlı mail adresinize bildirim gelmektedir. Bu bildirime giriş yapıp şifrenizi değiştirdiğiniz taktirde hesapla alakalı herhangi bir problem yaşamayacaksınız’dır. Ayrıca bir arkadaşınıza verdiyseniz eğer instagram şifrem çalındı nasıl geri alırım gibi düşüncelerle kafa yormamak için sürekli şifrenizi güncelleyin ve basit şifreler girmemeyi unutmayın.
instagram

İnstagram Hesabınızın Çalınmaması İçin Yapmanız Gereken İşlemler:
Güvenlikli sitelerin kullanımını sağlayın.
Bilgisayar ve mobil cihazlarınıza anti virüs uygulamalarını indirip cihazınızı güvenli hale alın.
Ayrıca instagram takipçi gibi uygulamalarında da hesap şifrenize ulaşılmaktadır bu hesaplara da güvenip yüklemediğiniz taktirde problem yaşamazsınız.

Eğer mevcut hesabınız çalındıysa ve bu söylediklerim için çok geç kaldıysanız instagram’ın kendine bir bildirim göndermeniz gerekecektir. İnstagram tarafından kısa süre içerisinde unutulan şifreyle alakalı size dönüş yapılacaktır. Gerekli güvenlik adımlarını geçtikten sonra şifrenizi ve hesabınızı tekrar geri alıp kullanabilirsiniz.

İnstagram Destek ekibini Buradan ziyaret et.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap