Bedava İnternet Paketi

Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Bazı arkadaşlarımın hala bedava internet paketinin nasıl yapıldığına dair yorumlar ve sorular sorduğun fark ettim . Bedava internet paketleri site yöneticisi veya benim gibi üyelerin yaptığı paylaşımlar da detaylı bir şekilde yazıyor . Yazılan  makaleleri detaylı okursanız eğer sizlerde kampanyalardan nasıl yararlanabilirsiniz öğrenirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için kategoriler sekmesinden Kullandığınız operatörü seçip size uygun faturalı veya faturasız hediye içeriği hattınıza tanımlamak çok kolay . Sayfada Turkcell , Vodafone ve Türk Telekom a ait paketler 2017 yılında da daimi güncel olur umarım bende bütün arkadaşlarım için bu sayfada yeni paketler hakkında yazacağım :))

Son Çıkan Paketler Hakkında Hemen Haberdar Olmak için Sizde alttaki kategorilerden birine giriş yapın.

Turkcell Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

 

Unutmayın ki hesabım, gnç, bip  uygulaması ile verilen hediye internet dönemi halen devam ediyor. Vodafone’da ise Vodafone Yanımda uygulaması ile hediye almaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Bana Ne Var ? kampanyasından da her pazartesi günü faydalanabiliyorsunuz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap