Bedava İnternet Paketi

D-Smart Hızı Düşmeyen Limitsiz İnternet Kampanyası

D-Smart Hızı Düşmeyen Limitsiz İnternet Kampanyası

D-Smart’tan yep yeni bir kampanya, Hoş Geldin Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Limitsiz İnternet fırsatı sizin için D-Smart’ta. Kota Kota Değil Doya Doya İnternet sadece DSMART ta sizin için var. Hoş Geldin Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Sınırsız İnternet Bir Arada ayda yalnızca 80 TL. (10 Mbps’ye kadar hızlı, AKN YOK, KOTA DERDİ YOK!). Kampanya dahilinde bu internet fırsatından yararlananlara özel 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat. İç kurulum ücretisiz, Aktivasyon bedeli hediye, Yalın İnternet ücreti dahil ve HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği bulunuyor. İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketlerde bu interneti alanlara ücretsiz hediye.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediyeler için Bedava internet başlığını ziyaret edip operatörünüze ait güncel kampanyalara giriş yaparak alabilirsiniz.

Hoş Geldin internet Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Sınırsız İnternet

Belirtilen ücretler 31 Aralık 2018 tarihine kadar ADSL altyapısından yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım taahhütü ile geçerli aylık fiyatlandırmadır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 60 TL D-Smart aktivasyon bedeli, 192 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli ve 120 TL D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. Yalın internet istenmesi durumunda aylık ücreti 15 TL yerine 7 TL’dir ve yukarıdaki fiyatlara dahildir. Talep edilmesi durumunda, kablosuz ADSL modem için 8 TL, VDSL modem için 8 TL aylık kullanım bedeli faturaya yansıyacaktır. Yeni yalın internet aboneliklerde alınan ücret yine D-SMART’tan hediye.

Eğer telefon hattınız yoksa Yalın internet hizmetiyle evinize internet bağlatabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için D Smart Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap