Bedava İnternet Paketi

Sınırsız İnternet Paketi Avantajlı Üçlü D-Smart

Sınırsız İnternet Paketi Avantajlı Üçlü D-Smart

D-smart, yeni ve avantajlı kampanyaları sayesinde müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Sınırsız bedava internet paketi ve yüzlerce kanalı bir arada bulabileceğiniz D-smart Tv keyfini bir arada bulabileceğiniz muhteşem kampanyanın D-smart Go ile birleşmesi sonucu ortaya çıkan Avantajlı Üçlü kampanyası cazip fiyatları ile en çok tercih edilenler arasında ilk sırayı almış durumda.

D-Smart Go nedir?
D-Smart GO günlük yayın akışına bağlı olmadan ister cep telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan ve isterseniz tabletinizden D-smart paketinizde mevcut tüm içeriğe ulaşmanızı sağlayan bir platformdur.


Avantajlı Üçlü İnternet Paketi Nedir?

D-smart’ ın üç hizmetini bir arada bulabileceğiniz popüler kampanyalarının genel adıdır. Madde madde bu kampanyanın avantajlarını sıralayalım:

  • Sınırsız internet paketiniz, D-smart Tv ve D-Smart Go’ yu bir arada kullanır ve tek fatura ödersiniz.
  • 24 ay (2 sene) boyunca sabit ve indirimli fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • İç kurulum bedeli (120 TL) ve aktivasyon bedeli hediyedir. (Kurulum bedava)
  • Hd kalitesi ile TV keyfinizi ister evden ister mobilden istediğiniz yerde yaşayabilirsiniz.
  • Yalın internet erişim ücreti hediyedir. (15 Tl yalın internet ücreti ödemezsiniz)
  • Telefon hattınız olmasa da sınırsız ve hızı düşmeyen internet bağlantısına Avantajlı Üçlü sayesinde sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Üçlü Kampanya Fiyatları

D-smart’ ın tüm hizmetlerinin bir arada sunulduğu Avantajlı Üçlü kampanyasının fiyatları seçeceğiniz Tv paketinin kanal özelliklerine göre değişmektedir. Hemen tüm paketlerde indirimli ve 24 ay boyunca sabit fiyat uygulanmaktadır. Değişmeyen fiyat garantisi için müşteriden taahhüt imzası istenmektedir. İşte fiyatlar:

Hoşgeldin PaketiAile-Spor PaketiFilm ve Dizi PaketiMega Paket
49.90 TL54.90 TL59.90 TL64.90 TLZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap