Bedava İnternet Paketi

İlçenize Özel indirim Türk Telekom İnternet Festivali Kampanyası

İlçenize Özel indirim Türk Telekom İnternet Festivali Kampanyası

Evde internet kullananlar ve kullanmak isteyenleri ilgilendiren kampanya. Türk Telekom Evde İnternet Festivali Kampanyası tam sana göre. İlçenize özel indirim fırsatıyla dolu dolu internetin keyfini yaşayacağın Türk Telekom evde internet dünyasını incele. Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum hizmetiyle yüksek hızda, limitsiz internet paketleri Türk Telekom’da sizleri bekliyor. İnternet festivali Kampanyası çatısı altında sunulan sınırsız internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçmeyi unutmayın.

İlçenize Özel indirim kampanyası

Hemen başvuru yapın, Türk Telekom evde internetin hizmetini verdiği internet paketlerinden uygun fiyat, hızlı internet gibi daha birçok fırsat ve avantajlardan yararlanın.

Mobil hattınız TT ise Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yer alan kampanyaları kullanarak her ay ücretsiz internet sahibi olun.

Evde internet kampanyası hakkındaki bütün detayları Buradan görebilirsiniz.

Koşullar

İnternet Festivali Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar katılıma açık olacaktır. Kampanyadan bireysel yeni aboneler 24 ay taahhüt sözü verip yararlanabilirler. Kampanya ücretleri 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin geçerli olan taahhütsüz tarife ücreti geçerli olacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyaya başvuru yapmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayın ya da Türk Telekom Ofis ya da Mağazaları’na uğrayın, internete sahip olun.
  • Ayrıca İnternet yazıp 6606’ya kısa mesaj (SMS) gönderirseniz başvuru Türk Telekom tarafından aranıp internet başvuru işleminiz gerçekleştirilir.
  • İlçenize Özel indirimi yetkililere sorup öğrenebilirsiniz.

Kampanya Kapsamındaki Ücretlendirmeler

İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınmakta olan bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL taksitli olup kampanya paket ücretine dahildir.​​​
İndirimli İnternet Paket Ücreti: internet paketleri 24 ay boyunca indirimlidir.
Evde internet ev içi kurulum ücreti: Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır halde teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında ya da hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti Türk Telekom’da ücretsizdir.
Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Kampanyadan telefon hattı olmadan faydalanmak isterseniz, Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli aylık 12TL olacak, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır. Yalın İnternet hizmeti başvurunuzda, sabit telefon hattı bulunmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 10TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya ile ücretsizdir. Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği olan abonelerin, bir defaya mahsus peşin 10TL (vergiler dahil) Yalın internet geçiş ücreti alınacaktır. ​​​ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap